1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
myszak

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-10-24, 11:56   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Witaj Pstrysiu, szukałam Cię na forum po tym jak w lipcu pisałaś, że potrzebny ci sutent..ja niestety nim nie dysponowałam... bardzo się cieszę, że udało ci się zdobyć ten lek, podobnie jak wiki 4000 domyślam się co przeszłaś, bo ja też pomagam mamie w walce z chorobą i...trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo dużo sił, bo przecież Twój plan musi być wykonany ;) ... pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
myszak

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-06-23, 18:46   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Mama jeszcze takie pytanie- czy na afinitor tez potrzebna jest zgoda NFZ-tu?
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
myszak

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-06-22, 11:46   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Cześć Pstrysia
znam Twoja historię z forum i bardzo ci kibicuję
Mama bierze Votrient od 6 miesięcy, wczesnij brała Torisel i awastin jednoczesnie w ramach badań klinicznych, choroba nie postępowała przez 1,5 roku...moja mam prócz choroby nowotworowej cierpi na cukrzyce i nadcisnienie, więc leczenie w jej wypadku nie jest łatwe..Po votriencie bardzo zmnijszyły jej sie guzki w wątrobie i trzustce, w płucach - wolniej...choruje od 2005 roku - wtedy sie dowiedziliśmy, ale guz nerki był tak duży, że lekarz z Płocka dawał jej 3 miesiące życia..a ona- Bogu dzięki żyje do tej pory...więc głowa do góry. Ściskam mocno.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
myszak

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-06-01, 21:51   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Bardzo serdecznie pozdrawiam, śledzę twój wątek i trzymam kciuki...moja mam choruje na raka nerki - ma przerzuty do płuc i wątroby, teraz bierze votrient i na razie guzki nie rosną...żyjemy tak już sześć lat i cieszymy z każdego kolejnego..ściskam mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group