1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Koszty leczenia raka
nail_32

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7006

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-06-03, 20:03   Temat: Koszty leczenia raka
Dzięki za pomoc. Ja wiem, że jakby co to będziemy szukać gdzie taniej można to wykonać. Podałam szacunkowy koszt z tego co zapamiętałam przez telefon. To mają być w sumie trzy badania (są trzy skierowania). Jama brzuszna, klatka piersiowa i głowa. Któreś z tego miało ponad 600 zł kosztować. Na razie jeszcze szukam w rożnych ośrodkach na NFZ. Może się uda.
Również pozdrawiam!
  Temat: Koszty leczenia raka
nail_32

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7006

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-06-02, 21:51   Temat: Koszty leczenia raka
Dziwne pytanie, bo nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi, ale od kilku dni chodzi mi po głowie podobny temat - czyli ile ludzie muszą "dokładać" do leczenia. Bo co to znaczy - koszty leczenia? czy konsultacja diagnozy u kilku lekarzy dolicza się do kosztów leczenia? przecież to nie obowiązek tylko nasz wybór. My do tej pory mieliśmy szczęście i wszystkie podstawy były w ramach NFZ. Płaciliśmy za dojazdy, konsultacje dodatkowe no i leki wspomagające (przeciwwymiotne, przeciwbólowe itp.), co w sumie składało się tez na niezła kwotę. Obecnie stoimy przed faktem wykonania TK i pierwszy raz być może będzie trzeba zapłacić za badania, bo terminy na NFZ zbyt odległe. koszt około 1400 zł. :(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group