1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
natinx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12943

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-14, 21:13   Temat: Czerniak
tea, mnie dr na zdjęciu szwów powiedział że będziemy się widzieć co kilka miesięcy i będzie mi badał manualnie węzły a za pół roku da skierowanie na usg oprócz tego co wizyta LDH, jakoś tak się mało przejął moim przypadkiem chyba. Ja rozumiem, że miałam czerniaka w małym stopniu zaawansowania u z tego tytułu jestem mega szczęśliwa ale jak dla mnie lepiej zbadać się dwa razy za dużo niż raz za mało. I jak będzie, UW trzeba zrobię sobie badania we własnym zakresie
  Temat: Czerniak
natinx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12943

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-07, 16:01   Temat: Czerniak
ethos, dziękuję, oby odrętwienie było chwilowe :)
tea, oczywiście, że będziemy się konsultowac :) ja jestem z Jeleniej Góry i tu też się lecze tak więc dzieli nas kawałek drogi ;) ciekawe jakie nam dadzą dalsze wytyczne co do kontroli. Czyli twierdzisz, że po zdjęciu szwów jest o wiele lepiej? Ja mam zamiar pobawić się na andrzejkach i muszę do tego czasu wydobrzec na maxa (pierwsze wspólne wyjście z mężem od 4 lat odkąd zaszlam w ciążę :) )
  Temat: Czerniak
natinx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12943

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-04, 23:04   Temat: Czerniak
Czyli nie pozostaje mi nic innego jak czekać do czwartku do wizyty...
Mój czerniak był docinany na prawym ramieniu a węzeł pod prawa pachą, od tego czasu mam dziwne odczucie jakby obce ciało na ręku , takie odretwiale skóra prawej ręki, czy mieliście podobnie? Myślę że to minie....
  Temat: Czerniak
natinx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12943

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-04, 18:13   Temat: Czerniak
ethos napisał/a:

wasze dolegliwości pooperacyjne, może powodować zbierająca się chłonka. Tą niestety przeważnie trzeba odciągać (zabieg bezbolesny).

Kurcze to byłam dwa razy na kontroli i pytałam o to i pielęgniarka i dr stwierdzili że tak może być i już.....! Nie chce panikowac bo nie lubię ale dla mnie to też podejrzane... I co tu zrobic :?ale?:
  Temat: Czerniak
natinx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12943

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-04, 09:41   Temat: Czerniak
tea, gratuluję! Ja mam identyczne odczucia w okolicy pachy i podobne zgrubienia więc myślę że to normalne po takiej interwencji chirurgicznej. Mnie żyli dr w poradni mówiąc że na drugi dzień będę mogła wszystko robić, specjalnie dopytywalam bo mam dwóch maluszków w domu, którzy chcą na rączki ale dr stwierdził że nie mam co się przejmować.... Gdyby nie mama i mąż to nie wiem jakbym dała radę ;) najważniejsze że obie już mamy to za sobą a wyniki są okrj
Pozdrawiam

[ Dodano: 2017-11-04, 09:42 ]
Mnie dr zmylił-mialo tak być napisane ;)
  Temat: Czerniak
natinx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12943

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-02, 20:34   Temat: Czerniak
Tea... Ja już odebrałam wyniki docinki i wartownika i są super i trzymam kciuki za Twoje. Okazało się na kontroli że jednak szwy za tydzień ściągną. Masz może dziwne czucie na ręce i w okolicy pachy takie obce ciało? Mnie boli dalej choć coraz mniej i dalej opuchniete i takie właśnie dziwne uczucie..... Trochę mnie dr dziś zbił z tropu patrząc na moje rany i przekładając zdjęcie szwów, no ale najważniejsze że wyniki ok i oby tak u Ciebie było!
  Temat: Czerniak
natinx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12943

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-10-30, 14:19   Temat: Czerniak
Witaj tea, napisz coś więcej o swoim czerniaku ;) ja byłam dziś na kontroli przy okazji odbioru wypisu i pielęgniarka powiedziała, że jest ok, tzn obrzęk i ból może być a chłodnka się nie gromadzi więc się uspokoiłam :) ja idę w czwartek na zdjęcie szwów i to będzie 8 dzień po zabiegu jakoś mi szybko ale dr powiedział że tak można. Widzę, że Ty miałaś 5 dni wcześniej a termin na szwy masz w piątek to jednak dłużej niż ja ale pewnie co dr i rana to inna historia. Będę trzymać kciuki za Ciebie, a wyniki hist_pat kiedy odbierasz?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group