1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyniki Clarc IV i inne
nowa

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9055

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-10, 20:26   Temat: Wyniki Clarc IV i inne
Super, że taki szybki termin.
Jeszcze powspominam:) sam pobyt "obsługę";) oceniam bardzo dobrze.Tata będzie w dobrych rękach.
Pozdrawiam!
  Temat: Wyniki Clarc IV i inne
nowa

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9055

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-09, 08:30   Temat: Wyniki Clarc IV i inne
Jeśli ma wszystko przebadane (ja nie miałam określonego indeksu mitotycznego) to nie będą sprawdzać. Jak dobrze pamiętam lekarz mówił, że na oznaczenie wartownika ma się 3 miesiące od wycięcia zmiany pierwotnej. Co do terminu wezwania to pewnie jest też zależne od ilości zgłaszających się pacjentów ale na pewno mają na uwadze ten czas. Ja byłam w CO 2 doby (1 dzień badania, podanie kontrastu-oznaczenie wartownika, 2 dzień zabieg, 3 dzień rano do domu). Ostatnio na kontroli dowiedziałam się, że teraz jest tylko 1 nocleg przewidziany dla pacjentów, tylko po zabiegu, co jest dziwne, bo jeśli ktoś przyjeżdża z Polski to 1 dnia zmuszony jest szukać noclegu.
  Temat: Wyniki Clarc IV i inne
nowa

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9055

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-08, 17:48   Temat: Wyniki Clarc IV i inne
Hej
12 sierpnia miałam pierwszą wizytę, a 6 października poszłam na oddział. Podobno wyrobiłam się w czasie w jakim można zbadać (od wycięcia pierwotnej zmiany) węzeł wartowniczy. Od 12 sierpnia najpierw czekałam 2 tygodnie, aż przebadają moje bloczki (bo usuwałam czerniaka prywatnie).
pozdrawiam
  Temat: Wyniki Clarc IV i inne
nowa

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9055

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-05, 09:53   Temat: Wyniki Clarc IV i inne
Witaj
Czy tata dostał ,,wezwanie,, na zabieg docięcia blizny i zbadania węzłów? bo jeśli nie, to pewnie najpierw ma mieć wizytę w gabinecie 29 lub 30 (tam trafiają ,,czerniaki,,). To najpierw trzeba tam zadzwonić i umówić wizytę (22) 546 22 22. Tak jak napisała Lenka, na 1 wizycie pacjent ma zakładaną kartę z własnym ID i dopiero od tego momentu jest ich pacjentem.
Pamiętam jak po diagnozie pojechałam z torbą do CO bo myślałam, że nie dość, że od "ręki" mnie przyjmą to na pewno zostawią:)
pozdrawiam!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group