1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-09-26, 15:40   Temat: dlbcl
Witam jestem po autoprzeszczepie i paskuda wróciła czekam na kolejną chemię z Ifosfamidem czy ktoś dostawał taką?. Jak sobie z tym poradzić
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-12-16, 11:58   Temat: Chloniak z kom B
Witam ponownie, po 14 miesiącach wolnosci wznowa. Obecnie jestem po 2 cyklu DHAP, mam pytanie od wczoraj mam 2 małe grzyby na scianie gardła za migdałami nie bolą. Czy muszę isc do lekarza czy mogę poczekać ?
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-09-18, 22:37   Temat: Chloniak z kom B
Jak to miło przeczytac że wracacie do zdrowia, takie wiadomosci uskrzydlają.Choć z moją kondyją gorzej niż u Mini, ale na wszystko potrzeba czasu, oby go mieć.
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-09-11, 10:22   Temat: Chloniak z kom B
Dziekuje wszystkim za porady, bardzo skuteczne. Wsparcie od osób z tego forum jest w czasie chemioterapii bezcenne. Jesteśmy już pacjentami onkologicznymi i tak już zostanie, ale najważniejsze jest docenić czas który mamy.
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-24, 23:09   Temat: Chloniak z kom B
Jestem po 8 cyklu i badaniu PET remisja!. Mam pytanie jak długo działa chemia w organizmie?
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-29, 16:04   Temat: Chloniak z kom B
mam pytanko na jakiej podstawie lekarz podejmuje decyzje ile podac chemioterapi.Mój lekarz na poczatku okreslił 6-8.Jak pytałam go o badania PET to powiedział ze bedą robić dopiero po leczeniu .Jak było u was z aktywnoscia fizyczna?.Dziekuje za odpowiedzi.
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-03, 08:11   Temat: Chloniak z kom B
Przed to nie daje rady ale w czasie wlewu staram sie zjesc lekkie sniadanie.Narazie po chemii czułam sie znosnie,kilka dni osłabienia i mdłosci (bez wymiotów),czesto robi mi sie gorąco, ale mysle ze z czasem jak wyniki beda sie pogarszac to bedzie gorzej a jak było u Was
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-02, 21:15   Temat: Chloniak z kom B
Dziekuje Wam za odpowiedzi życze dużo zdrowia,wasze wpisy podnoszą mnie na duchu.Pomaga kazde Wasze słowo od ludzi którzy tez sie zmagali z tą chorobą .Za kilka dni mam 3 chemie pozdrawiam
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-27, 19:24   Temat: Chloniak z kom B
hej Minia czy po Enkortonie też miałas wilczy apetyt .Jak sie czułas po kolejnych chemiach mi włosy wypadały po 14 dniach od 1 chemii,życzę dużo zdrówka i dzekuje za odpowiedz
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-27, 12:50   Temat: Chloniak z kom B
Dziekuje za odpowiedzi jestem nowa na tym forum a wiec zielona, długo szukalam was w necie znalazłam Sowie Oczy ale nikt nie odpisuje. Więc cieszę sie że jestescie ,jestem wsród swoich. Moja przygoda z chłoniakiem rozpoczeła sie pod koniec grudnia powiekszeniem wezła pod pachami pod koniec stycznia biopsja. Potem wyskakiwały węzły wszedzie, trafiłam na wspaniałego lekarza we wrocławiu ,chemia, szok,i dopiero sie odnajduje w chorobie .Man chłoniaka nieziarnistego z rozlanych komórek B rozpoznanie IIIB i szukam bratnie dusze które z tym walczą lub walczyły. Narazie czuje sie dobrze, czy bedzie gorzej ,na co uwazac,jak sie odzywiac ,czy jesc surowe owoce ,warzywa. Bede wdzieczna za porade
  Temat: Chloniak z kom B
nowalia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15412

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-26, 19:18   Temat: Chloniak z kom B
Jestem po 2 chemoterapi RCHOP I Mabthera i Enkorton po ktorym mam wilczy apetyt wezly zniknely. Czuje sie oslabiona chce sie dowiedziec czy byl ktos z was tez tak leczony i jak sobie radziliscie ze slonym smakiem w ustach i dretwieje mi szczeka z prawej strony gdzie byl zajety migdal czy to normalne
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group