1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DLBCL - NOS
nowalia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 74959

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-01-04, 10:04   Temat: DLBCL - NOS
Witaj ja również miałam 8 cykli i też byłam bardzo słaba. Wejscie po shodach to był duży wyczyn, po którym serce chciało wyskoczyć. Neuropatia to też częste pozostałosci leczenia, po kilku miesiącach jest trochę lepiej. Ważne że choroba się cofa a na lepszą kondycje trzeba czekać, aż organizm się zregeneruje. Pozdrawiam
  Temat: DLBCL - NOS
nowalia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 74959

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-12, 14:33   Temat: DLBCL - NOS
Mrowienie to skutek chemii,mam ten sam schemat też 8 cykli.Włosy zaczeły wypadac po 1 chemii po 3 wypadły wszystkie a po 6 zaczeły odrastac. Cieszę się że twoja mama zaczęła chemię bo to krok w leczeniu pozdrawiam
  Temat: DLBCL - NOS
nowalia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 74959

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-11, 13:30   Temat: DLBCL - NOS
Aniu ja też biore przez 4 dni encorton i potem przez 2 dni zmniejszam dawke do 0.Mam znajomego pacjeta,który też odstawia tak jak twoja mama odrazu i czuje sie dobrze.Najbardziej widoczne skutki to 6 kg do przodu.Kilka dni po chemii mdli mnie i jestem osłabiona,ale to mija.Głowa do góry bedzie dobrze.
  Temat: DLBCL - NOS
nowalia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 74959

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-07-31, 20:54   Temat: DLBCL - NOS
Witaj Aniu ja mam schemat R-CHOP R u mnie oznacza mabthere to są przeciwciała białka bardzo skuteczne w leczeniu chłoniaka.Jestem po 7 wlewie co 3 tygodnie został mi jeszcze 1 znoszę dobrze i mysle ze u twojej mamy też tak bedzie trzymam kciuki
  Temat: DLBCL - NOS
nowalia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 74959

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-25, 09:00   Temat: DLBCL - NOS
Brak apetytu to normalne,ja równiez go miałam chudłam i byłam bardzo słaba.Ale już po pierwszej chemi i encortonie(biore go 4 dni i zmniejszając dawke odstawiam) wróciłam do sił a teraz jastem 4 kg do przodu, powodzenia!
  Temat: DLBCL - NOS
nowalia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 74959

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-22, 15:12   Temat: DLBCL - NOS
Hej Aniu, nie przejmuj sie bedzie dobrze jak już macie wizyte we wtorek.Ja na wynik biopsji czekałam miesiąc.CHemie znoszę raczej dobrze,co do rokowań mój lekarz powiedział że im bardziej agresywny tym łatwiejszy w leczeniu zobaczymy.Jak bedą jakies pytania a bede mogła ci pomóc to jestem do dyspozycji.Ja też bardzo sie ucieszyłam,gdy znalazłam sie na tym forum i dostałam pomoc za co jestem wdzieczna.
  Temat: DLBCL - NOS
nowalia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 74959

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-21, 17:36   Temat: DLBCL - NOS
witam Ja tez mam IV B chłoniaka z komórek B jestem po 5 chemi .Miałam duże pakiety powiekszonych wezłów pod pachą powyzej 10 cm i na szyji,po pierwszym wlewie znikneły zewnetrznie.Nie miałam robionych żadnych badań TK ani PET bo lekarz stwierdził że nie było na to czasu bo mam Ki67 około 80% To oznacza szybką mutacje wiec jeżeli mogę cos poradzic to jak najwczesniej na wizytę do hematologa i na chemię a bedzie dobrze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group