1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
ola123

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 231757

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-29, 00:16   Temat: Ciąża i rak nosogardła
Pamiétam do dzis slowa lekarza, ze najgorszy bedzie pierwszy miesiác ''po'' .Pózniej z kazdym dniem bedzie lepiej.Tak wlasnie bylo -wiec glowa do góry Ewa moze byc tylko lepiej ;-)) :-D
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
ola123

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 231757

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-03, 18:36   Temat: Ciąża i rak nosogardła
Bluesy tak sie ciesze :-D .Bardzo dobrze, ze skutki uboczne az tak bardzo Ci nie dokuczajĂĄ.Jeszcze nie tak dawno zaczynals a dzis jestes juz...prawie na mecie. Teraz to juz pikus ;) Koncz z tym czym predzej i wracaj do domciu. Pozdrawiam Cie cieplutko :)
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
ola123

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 231757

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-12-15, 22:56   Temat: Ciąża i rak nosogardła
Bluesy glowa do góry. Przeszlam trzy takie 96-godzinne chemie, potem 6 tygodni radiochemioterapii. doskonale wiem co czujesz.U mnie tez byl rak nosogardla i niestety na wezlach chlonnych równiez sie juz dziad zadomowil Pierwszá chemie mialam 22 stycznia..dzis jestem juz zdrowa.Regresja calkowita. Przetrzymasz. Lekko moze nie bedzie ale skonczy sie to dobrze.Musisz w to wierzyc.gdybys chciala o cos zapytac - pytaj smialo, jestem do Twojej dyspozycji. Pozdrawiam :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group