1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz lewego uda
olaaa

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11626

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-07-22, 22:23   Temat: Guz lewego uda
Trafiłam. Dzięki cudownej pani doktor, która zdobyła moje serce w ciągu 10 sekund mówiąc, że ona się nie podejmie mnie leczyć, bo to zbyt poważny przeciwnik, a ona nie ma doświadczenia. I zapisała mnie do prof. Rutkowskiego. Jakbym nie trafiła do Warszawy, to pewnie bym już nie żyła. Szczególnie gdyby mnie leczyli tacy "lekarze", jak ci, którzy przeprowadzili pierwszą operację.
Na pewno będziesz musiała zrobić tomograf klatki piersiowej, ale to dopiero wtedy, kiedy otrzymasz wynik hist-pat. Na razie jedź na wizytę. Może to wcale nie będzie mięsak? Trzymam kciuki.

Pamiętaj! Nawet po mięsaku jest życie :) Może nie tak spokojne i przewidywalne jak wcześniej, ale jest. Buziaki

[ Dodano: 2013-07-22, 22:31 ]
PS A skończyło się tak, że minęło 2,5 roku od końca leczenia, a ja, poza postępującymi ubytkami szpiku w naświetlanej nodze, jestem zdrowa :) W sobotę odebrałam wyniki rezonansu nogi, które to potwierdzają :)
  Temat: Guz lewego uda
olaaa

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11626

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-07-22, 17:54   Temat: Guz lewego uda
Witaj Klara.
Ja bym jednak poczekała na wizytę u profesora. 4 dni nie zrobi różnicy, a Warszawa i tak będzie badać preparaty jeszcze raz. Poza tym 4 dni to za mało, abyś otrzymała wynik, bo czeka się na niego dłużej.
Nie daj sobie wyciąć tego guza bez konsultacji. Mój też był dobrze odgraniczony, więc pocięli go w nodze na kawałki, żeby prościej było wyjąć. Po trzech miesiącach było już sześć guzów, bo rozsiali go po nodze. Jeżeli to jest mięsak, to trzeba go wyciąć z zapasem zdrowych tkanek. Poczekaj do 30 lipca.
Pozdrawiam,
Ola
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group