1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
pchelka73

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 76600

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-17, 21:24   Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
anutka bardzo się cieszę :)
  Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
pchelka73

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 76600

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-15, 16:37   Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
dobra decyzja :) pozdrawiam
  Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
pchelka73

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 76600

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-15, 10:17   Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
anutka-piszesz, że rodzina prześciga sie w pomysłach, jak Ci pomóc......kochana, ja wiem, że z Słupska do W-awy jest kawał drogi, ale moim zdaniem to najwłaściwszy kierunek działania!!! nie wiem nic o Słupsku- choć coś tam słyszałam :uuu: może są tam dobrzy lekarze...to samo inne osrodki... ja mam 60 km do Poznania, ale wybrałam W-awe, bo jeśli nawet pozostałe szpitale, lekarze są dobrzy, to my, TY zasługujesz na to, co najlepsze- Warszawe, zespół prof. R. przemyśl to, podejmij decyzje.... gdziekolwiek się udasz musisz miec skierowanie(np. od rodzinnego) do: CHIRURGA ONKOLOGA. pozdrawiam ,czekam na wieści
  Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
pchelka73

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 76600

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-10, 13:34   Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
witaj! przykro mi,że dołączasz do naszego grona... wszyscy powtarzaja, że musisz się pozbierać i mają rację! nie jest to proste- wie to każda/każdy z nas chorych, ale to ważne i konieczne. choroba, zwłaszcza taka uczy pokory i cierpliwości. od teraz już zawsze bedziesz z niepokojem czekac na kolejne wyniki, tego nie da sie uniknąć, ale można nad tym zapanować, oswoić to.oczywiscie trzeba czasu i musisz sobie ten czas dać. jesteś na początki tej trudnej drogi i wydaje Ci się, że nie dasz rady, ze to niemożliwe, że to już koniec...a ja Ci mówię, że dasz radę, że to możliwe i to wcale nie koniec!!! to począte- drogi innej i niełatwej...ale zycie trwa. pewnie, że teraz będzie inaczej,trzeba bedzie przewartościowac wszystko, od nowa ustalic priorytety, byc bardziej uwaznym i czujnym...nie mysl, ze sie madrze- dokladnie wiem, co przezywasz...i dokladnie, jak Ty czasem pochylam sie nad swoja coreczka i mysle zalewajac się łzami- co z nia bedzie? ale trzeba przeganiac takie chwile zalamania, trzeba sie tego uczyc kazdego dnia na nowo...to nie jest latwe, ale nie mozemy sie poddac!!! napisz prosze gdzie sie leczysz, pewnie juz wyczytalas, ze wiekszosc z nas poleca W-we...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group