1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kleik z siemienia lnianego
pe

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5854

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-15, 10:39   Temat: Kleik z siemienia lnianego
Moja Mama robi aktualnie tak, że gotuje całe ziarna. Lekarz polecił pić sam glutek bez ziaren.
Do płukania to przetestujcie co jest dostępne na rynku, bo u mojej Mamy jest tak, że część płynów nie szczypała, a teraz w 4 tygodniu już strasznie szczypie i płucze tylko mieszanką laryngologiczną.

Jest jakaś nowość w aptekach do płukania, dopiero co wypuścili na rynek - Famukal. Koszt około 80 złotych za 4 butelki, ale można kupić połowę. Mama mówi, że spoko, ale bez rewelacji i najlepsza jest ta robiona mieszanka laryngologiczna.

[ Dodano: 2015-10-15, 10:46 ]
Acha, piszesz o problemach z przełykaniem - lekarz mówił, że dobrze nawilża też olej z pestek winogron, tylko musi on być tłoczony na zimno. Aktualnie tylko jedna firma produkuje taki olej, jest dostępny w różnych sklepach zielarskich, koszt około 28 złotych. Mama jednak tego już nie używa, ma tak "pokręcone" kubki smakowe, że nie jest w stanie znieść tego smaku.

Na ból przy przełykaniu pomagają jedynie przeciwbólowe, wtedy podobno da się jakość jeść, a na suchość w gardle i ataki kaszlu pomaga Glosal (15 złotych w aptece).

Jeśli jedzenie potraw jest już uciążliwe, to polecam to co je moja Mama - kaszki dla dzieci. Rzadkie przechodzą przez słomkę i wciąga po dwie michy ;) :shock:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group