1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Potrzeby chorego
plamiasta

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13456

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-21, 12:56   Temat: Potrzeby chorego
to ja też tak miałam w jednej sali . lekarze patrzyli na nas i się pukali ale ami przychodzili na ,,wyżerkę,, w nocy bo dopiero zaczeło się dziać tak po 22
  Temat: Potrzeby chorego
plamiasta

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13456

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-19, 18:14   Temat: Potrzeby chorego
przeczytałam nagółwek/tytuł tego wątku i od razu przypomniały mi się frytki i czipsy solone a właściwie ochota na nie po operacji żołądka(pobierany wycinek)

nie mogłam nic jeśc bo po operacjii nie można potem biopsje gastro i inne badania na czczo i nie mogłam potem w ogóle jeśc, wszystko mnie mdliło , rodzina jak-( by sie uparła a ja na samą myśl o jedzeniu dostawałam wymiotów : podnosili mi smaczne kąski zdrowe bez grama tłuszczu itd ja ich prosiłam o hamburgera frytki itd a jak ich już wysłałam to niby nie było nie mieli, zamknięte itd

a mi tak tego się chciało wiem wyglądałam strasznie wychudłam okropnie prawie30 kg, z puszystej stałam się chudsza od anorektyczki . wreszie ubłagałam pielęgniarki i mi przyniosła frytki z bufetu i chrupki chitosy, nie zapomnę tego smaku do końca życia
od tamtego czasu zaczęłam jeść oczywiście jeszcze wtedy słowo jeść to a wyrost bo po prawie miesięcznym ic nie jedzeniu mój żołądek był bardzo malutki


i teraz jak słyszałam ostatnio na oddziale onk jak rodzina nie chciałą przynieść sernika kobiecie co miała chemie i wymiotowała , w obawie że się rozchoruje bardziej, więc poszłam sama do sklepiku kupiłam sernik i przy rodzinie dałam go kobietce,- ucieszyła sie zjadła -pierwszy raz od 4 dni i wszyscy byli zadowoleni, jeszcze na wieczorek zamówiłyśmy sobie kebaba - pielęgniarki się śmiały czy nie pomyliłyśmy oddziałów z patologią ciąży bo tam najczęściej zamawiane są kebaby :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group