1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Honorata - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-03, 16:47   Temat: Honorata - komentarze
roman1130 napisał/a:
No nie wiem.... albo nigdy nie byłem aż tak zakochany żeby tak długo gadać... sprawa jest przecie jasna:
Kochasz mnie?
-No.
Ale jak mnie kochasz?
- tu w publicznym miejscu?
Tak tu!
- ok, mnie tam wszystko jedno...



i sprawa zamknięta, o czym tu jeszcze gadać?!



nasze rozmowy wyglądały inaczej. byłam jedyną osobą która go wspierała, ja tam on tu z umierającym ojcem, ostatnie miesiące był pod respiratorem, kiedy tylko miałam możliwość jechałam do niego razem rehabilitowaliśmy myliśmy i wszystko co związane z tym robiliśmy przy teściu. takie bajeczki jak gadanie kochasz mnie nie było . było raczej wytrzymaj, i tego typu podobne
  Temat: Honorata - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-27, 23:52   Temat: Honorata - komentarze
Romuś wtedy weszły darmowe rozmowy, a nie mogłam z nim być a wiem że mnie potrzebował... jego ojciec wtedy umierał ( na astmę, zwłóknienie płuc i jeszcze kilka innych płucnych spraw, tak że ostatnie 5 lat jego ojciec spędził pod aparatem tlenowym), ja musiałam być w domku u siebie i pozostawała nam tylko rozmowa.... wogóle u nas pierwszo były smsy. potem rozmowy, a dopiero jak się zakochaliśmy to po roku się spotkaliśmy

[ Dodano: 2012-06-27, 23:53 ]
Cytat:
A rachunki telefoniczne potrafią być bolesne
_________________



typowo męskie. ale są rzeczy ważniejsze niż rachunek za telefon, resztą jak ktoś jest zakochany to zawsze znajdzie sposób
  Temat: Honorata - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-26, 19:32   Temat: Honorata - komentarze
roman1130 napisał/a:
No właśnie... ale przez godzinę?????????
mój rekord to 5 godzin ale to było dawno i w młodości. pierwsze rozłąki z ukochanym.... ach jak to dawno temu było. jaki człowiek był głupi
  Temat: Honorata - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-15, 18:07   Temat: Honorata - komentarze
roman1130 napisał/a:
a o fakcie najprędzej dowiedziałbym się od sąsiadki, jest zawsze najlepiej poinformowana, nie muszę oglądać tv czy czytać gazet...Lucynka wszystko wie...
czyżbyśmy byli sąsiadami tez mam sąsiadkę Lucynkę - jest lepsza jak gogle i wikipedia
  Temat: Honorata - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-05, 15:15   Temat: Honorata - komentarze
roman1130 napisał/a:
gumki jednak są zawodne

wiesz coś na ten temat? [hehm]

=-zgrywus jak zawsze
  Temat: Honorata - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-03, 19:14   Temat: Honorata - komentarze
jo_a, wyrywam w warszawie u ortodonty to że teraz mieszkam na zabitej deskami wiosce nie znaczy że w głowie mam ,,wieś,, i większym autorytetem jest dla mnie ów doktor niż Twoja osoba , niby mogę się zgodzić z tym że stałe będą miały trudniej się ,,wygryźć,, ale jak dziecku boli to nie będę czekała kilku lat aż mu się te stałe przepchną. lakowanie i tego typu utrwalanie nic nie dało a sadzanie 2 i 3 letnich dzieciaków na narkozie i jak to się zwie sadacji? to mi się nie uśmiecha i tak dzieciaki jak widzą że szykuję się do lekarza czy na oddział mają duży stres i staram sie im oszczędzać tego


Honorata, ja w Polsce nie kupowałam tych sylikonowych szczoteczek, miałam je właśnie z Anglii i USA w ogóle na ząbkowanie u szkrabów musiałam sprowadzać maści z zagranicy bo żadna nie działała , podaje Ci linki gdzie można teraz to kupić u mnie sprawdziło się te szczoteczki zakładane na palec - bo tymi plastikowymi bałam się że za głęboko wejdę a te na palcu zawsze wiedziałam i czułam co myję. na początku można zwykłą wodą lub specjalnymi żelami - u nas jak widać nawet to nie pomogło -skutek mleka modyfikowanego i smoczka ja nie mogłam karmić piersią

http://www.shop-dent.pl/pl/c/Dla-dzieci/9

http://www.babyclub.pl/pr...-na-palec-.html

mam nadzieję że 2 link się otwiera bo mi net się tnie. na e-baju też jest tego pełno poszukaj a znajdziesz ja miałam firmy orajel -jakoś tak nie pamiętam już
  Temat: Honorata - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-02, 17:41   Temat: Honorata - komentarze
SĄ SPECJJALNE SZCZOTECZKI ZAKŁADANE NA PALEC TAKIE SYLIKONOWE I NIMI SIĘ MYJĘ ZĘBY MALUCHOM pasta to też taki żel i się to wciera w te ząbki.
u mnie niestety pruchnica zaatakowała i nawet mycie nie pomogło. jesteśmy na etapie wyrywania :uuu:

[ Dodano: 2012-06-02, 17:43 ]
a problem jest taki że do wyraźnego mówienia są potrzebne wszystkie zęby, a o gryzieniu już nic nie mówię
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group