1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: POGADUCHA
plamiasta

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-04-08, 14:01   Temat: POGADUCHA
a ja myślę że zamiast cokolwiek komentowac w temacie Kaśki lepiej przmilczeć i chociaz jedna okobę namówic na badanie .

owiele więcej przyniesie to pozytku niż wywody kazdego z nas. (z całym szacunkiem do wypowiadających sie tu)
  Temat: POGADUCHA
plamiasta

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-04-19, 16:41   Temat: POGADUCHA
właśnie nie, jest pod moją opieką 24 na dobę i wiem że nic się nie wydarzyło specjalnego, nie wiem sama na razie nie myślę że to są pierwsze objawy guza mózgu i daję mu melisę i persen...nie wiem czy dobrze robię , nie chcę panikować ale mam świadomość że dzieci tez są chore na to co ja bo to i genetyczne i dziedziczne i plamki mają to mi juz diagnoza nie jest potrzebna.

dzisiaj po melisie mniej się jąka ale nadal to jest straszne, i dziś majtki suche po nocy były, choć w nocy znów do nas przyszedł...


nie wiem może przeraziło go to że miałam ostatnio dość mocny rzut choroby i to jest przyczyną?

poczekam kilka dni i jak nic się nie zmieni to bez TK ze szpitala nie wyjdę
  Temat: POGADUCHA
plamiasta

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-04-18, 06:19   Temat: proszę o radę
mam do was pytanie /prośbę o radę
a wiec mój synek lat 5 do tej pory mówił normalnie czasami jak to dziecko coś mu nie wychodziło ale od około 2 tygodni zaczął się jąkać zacinać , a dzisiaj zmoczył się w nocy.
nie wiem co robić i od czego mu się to stało? nie moczył się chyba już 3 lata ....

żadnego wydarzenia ostatnio nie przeżył żadnej większej zmiany nic sie nie stało takiego żeby coś przeżywał,


poczekam trochę jeszczę z nim poobserwuję ale co mam zrobić jak to się nie zmieni czy mam się udać do PPS czy do psychologa i jak to załatwić wie ktoś jak to się załatwia tz skierowanie itd?

postaram mu się więcej czasu poświęcić, ale i tak ma mnie teraz 24 na dobę przecież
  Temat: POGADUCHA
plamiasta

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-23, 13:57   Temat: POGADUCHA
SUPER TEMAT WŁAŚNIE GO ODKRYŁAM
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group