1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-10, 22:32   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
Nie pamiętam kiedy czytałem dzieciakom wiersze Chotomskiej i Wawiłow, ale ten o pokrzywie wzruszył mnie, a właściwie jego wymowa i mądrość... zupełnie jak z naszego życia, gdzie samotność jest największą karą i dramatem każdego człowieka...
Lubię pokrzywy... codziennie szklankę na zdrowie :mrgreen:
Dzięki Bernadko
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-09-02, 11:19   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
:mrgreen: ::thnx:: ::thnx:: :in_love:
Kruszynko jesteś jak zwykle bezkonkurencyjna
Gratuluję
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-08-26, 21:47   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
Wychodzi na to że wywołanych do odpowiedzi jest więcej niżeli można by pomyśleć na pierwszy rzut oka...Richelieu: myślę że Kruszynka jednak nie Ciebie ma na myśli, ale to naprawdę chyba nie jest najważniejsze...
Czuję się odpowiedzialny za całe zamieszanie i jest mi cholernie głupio...a wystarczyło nie odzywać się z głupimi uwagami.
Zastanawiam się czy powinniśmy być tak bardzo uparci i zawzięci, jeśli chodzi o szansę aby komuś dopiec, udowodnić że postępuje mniej lub bardziej ortodoksyjnie, mniej lub bardziej odpowiada nam jego jakaś cecha charakteru... myślę że mnie jako samcowi taki upór i zawziętość raczej przeszkadza i jest obca, dlatego... Kruszynko daj spokój...proszę
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-08-19, 10:47   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
Dziękuję Juleczko za Twoje wstawki, nie przejmuj się tym że niewiele osób zostawia tu swoje komentarze dla mnie i myślę że nie tylko, takie opowieści są niezwykle ważne, pomagają spojrzeć na wiele naszych onkologicznych problemów przez pryzmat nadziei, wiary i szeroko pojętego humanitaryzmu.
Nasze dolegliwości są najczęściej postrzegane jak dopust Boży, jako kara i zemsta losu... nie chcę myśleć w takich kategoriach, wolę dopatrywać się w naszej chorobie jakiegoś przesłania do nas samych, do naszego duchowego wnętrza, a wybierane przez Ciebie i innych opowieści wspaniale się do tego nadają.
:heart: ::thnx:: ::thnx:: ::thnx::
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-07-26, 20:32   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
:okok" :in_love: :cmok:
Czekam i dzięki za wstawkę w moim wątku.
Gdybym miał sam szukać, wściekłbym się na amen a tak jest mi niezmiernie fajnie gdy czytam coś naprawdę wartościowego i pięknego, lepsze to niżeli bzdury z kolorowych gazet.
Kochana jesteś Kruszynko... :heart: :heart: :heart: :heart:
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-07-25, 20:02   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
Zaglądam, oczekując jakiejś fajnej historii i nic...
Trochę smutno że zrezygnowałyście z tego wątku. Może nie jest największym hitem naszego Forum, ale z całą pewnością robił świetną robotę....
Female, Nasturcja, Kruszynka... nie dajcie się prosić, zapraszam wszystkich innych kto potrafi pisać, szukać i czytać. Będę czekać cierpliwie :lol: ||Plss|| ::thnx:: :in_love:
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-07-08, 11:15   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
Asiu dla mnie ten wątek jest rewelacyjny. :!1!:
Z przykrością stwierdzam, że smęcisz zupełnie bez potrzeby i uzasadnienia wywołując tylko powód do kolejnych animozji.
Rację absolutną ma
nasturcja napisał/a:
Pewnie
Ale nie każdy chce lub ma czas przekopywać się przez netowy bałagan w poszukiwaniu czegoś, co wywoła uśmiech. Tu trafia na to niejako "obok" i " przy okazji", jeśli tylko chce.
dodam, że biorąc pod uwagę stan wiedzy i umiejętności niektórych z nas to takie rozwiązanie jest po prostu rewelacyjne.
Znaczenie uśmiechu dla nas zarówno chorych i związanych z nami bliskich jest bezcenne.

plamiasta, nasturcja, Dziękuję za rewelacyjne wstawki, proszę o jeszcze, mam nadzieję, że wątek zostanie zauważony przez Moderatorów i Administrację i zostanie rekomendowany dla wszystkich tych z nas którzy potrzebują odrobiny wytchnienia i uśmiechu tworząc namiastkę prawdziwej, żywiołowej radości.

Beatko, Julitko gratuluję i życzę wszystkiego Naj ... ::thnx:: :in_love: [hura] :rott:
  Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
roman1130

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15277

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-30, 00:33   Temat: Opowiadanka z przymrużeniem oka
nasturcja,
Świetne opowiadanie i bardzo zabawne :mrgreen:
Tak już jest gdy ktoś ma ochotę zmienić swoje nieciekawe życie na bardziej ciekawe, lepsze i realizując skryte pragnienia.
Tylko tu pokazałaś przekorę losu, według powiedzenia, człowiek strzela Pan Bóg kule nosi...
świetne czekam na więcej... :mrgreen: :flow: |uscisk|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group