1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy to rak?
roud

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8653

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-24, 12:05   Temat: czy to rak?
Mam już wyniki badań to Histiocytoza choroba wśródmiąszowa płuc czy możecie mi coś więcej powiedzieć o tej chorobie jakie są rokowania itd.. Bardzo proszę pozdrawiam roud
  Temat: czy to rak?
roud

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8653

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-14, 23:04   Temat: czy to rak?
Na wstępie dziękuję za wpisy odpowiadając na pytania moja mama zmarła mając 58 lat nie robiłam sobie żadnego badania piersi natomiast jajnik cały czas kontroluje miałam nawet badania genetyczne czy dziedziczę po mamie raka wyszły negatywnie.
Ostatnie badania morfologia ob, cholesterol robiłam sobie miesiąc temu w ogóle często się badam ponieważ mam pęcherz nadreaktywny i wielotorbielowość jajników. Nigdy nie bolały mnie piersi... dlatego pominełam to badanie. Tarczycę też mam ok i próby wątrobowe ok , podobnie jak usg jamy brzusznej wszystko w normie.
Tak jestem palaczką od 15 lat palę paczkę dziennie.. jeśli potwierdzi się to najgorsze to nigdy sobie tego nie wybaczę.ę
Niby człowiek wie że źle robi a mimo to sami wiecie. Dla mnie to nie jest takie proste rzucić papierosy ale to zrobię byle by nie było za późno już ograniczyłam do 5-7 dziennie.
Poza tym dodatkowa informacja nie mam zadyszki, mam apetyt, nie chudnę jednak mam kaszel tak mocny że czasami aż wymiotuję jednak tak zdarza się tylko w nocy .
Tak meczy mnie napadowo co raz towarzyszy temu wodnisty katar a mam do tyle jak by się nie kończył.
I ostatnia informacja chorowałam na boreliozę w 2000 r. od tego zaczęły się wszystkie moje w/w choroby plus okresowe bóle stawów i barku.

Jeszcze raz dziękuje tak jak wtedy kiedy umierała moja mama mogłam na was liczyć tak i teraz nie opuszczajcie mnie.. dziękuję za wasze wsparcie .
Czekam na następne wpisy Co jeszcze daje taki rozsiew w płucach ?
I może coś więcej o tej chorobie sarkoidozie.
  Temat: czy to rak?
roud

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8653

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-13, 15:33   Temat: czy to rak?
Jestem Kobietą <32lat>matką dwójki małych dzieci od jakiegoś czasu zaczęłam kasłać poszłam do rodzinnego a on stwierdził że nic nie słychać trochę zaczerwienione gardło i tak co raz z niewielkimi przerwami brałam antybiotyki które doraźnie pomagały.
Jednak ostatnio mój kaszel się wzmógł i postanowiłam sama prywatnie zrobić sobie badania.
Wynik mną wstrząsną boję się że to rak , moja mama zmarła na raka jajnika jak byłam w ósmym miesiącu ciąży z moją córką Wandą opis kl. piersiowej wzmożony rysunek żebrowy w obu płucach z dość licznymi cieniami drobnoguzkowatymi
wnęki naczyniowe
przepona wolna
serce podparte rtg nieco w całości powiększone
PROSZĘ Was o pomoc może ktoś z was też miał podobny wynik?
najgorsza jest ta niepewność i czekanie
w poniedziałek mam mieć bronchoskopie i a we wtorek tomografie ale na wyniki trzeba czekać dwa tygodnie. Psychicznie się wykończę napiszcie proszę ............
mój adres m.miduch@gmail.com
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group