1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzy ślinianki i powiększone węzły chłonne
sara

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 14413

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-23, 13:09   Temat: Guzy ślinianki i powiększone węzły chłonne
Wierzymy, że podejmiesz słuszną decyzję i zbadasz temat ślinianki do głębi. Czasami największą pomocą jest potrząśnięcie za ramiona. Skoro tu zajrzałaś znaczy, że nas potrzebujesz więc pomagamy Ci jak umiemy, bo przez swoją obecność na forum i Ty stajesz się dla nas ważna. Oczywiście wiemy o Tobie tyle ile zechcesz ujawnić. Proszę uwierz, że tu są ludzie nastawieni tylko życzliwie. :/pociesza:/

[ Dodano: 2012-08-23, 13:11 ]
Napisz skąd jesteś może uda Ci się doradzić konkretne miejsce.
  Temat: Guzy ślinianki i powiększone węzły chłonne
sara

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 14413

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-23, 09:50   Temat: Guzy ślinianki i powiększone węzły chłonne
Mam nadzieję, że ktoś bardziej zaawansowany w tematyce odezwie się do Ciebie, ale dla mnie taki opis to już wystarczający powód do szukania pomocy. Nic Ci z ładnej twarzy jeśli zaatakuje Cię choroba. Tym się póki co nie martw. Taka komplikacja jest oczywiście możliwa, ale nie 100% pewna. Jeśli dzieje się coś groźnego to warto podjąć działania wcześniej. Sterydy też dobrze nie robią a poza tym nie pomogły więc w to nie wchodziłabym. Przed operacją zrobiłabym biopsję żeby wiedzieć o co chodzi, bo dla mnie węzeł 1cm to już alarm. Wybierz sensownego lekarza laryngologa i działaj. Zdecydowanie odradzam bezczynność. Masz mądrego narzeczonego...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group