1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 28
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-24, 11:00   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Pat - przyjmij proszę moje wyrazy głębokiego wspólczucia z powodu śmierci Mamy.I przekaż je pozostałym Jej bliskim _littleflower_
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-23, 16:32   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Miała tylko 49 lat,jak dobrze pamietam.Tak bardzo chciała żyć.Siedzę przy tym komputerze i przez łzy piszę te kilka słów.Bo co można mądrego napisać?Nic.Zostaje tylko milczenie i okrutny żal.Do zobaczenia Elu!
Kmis -Tobie szczególne podziękowania za wszytko co dla Eli zrobiłeś!!!

_littleflower_ _littleflower_ _littleflower_ _littleflower_
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-17, 20:35   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Podpisuję się pod słowami Justynki :)
Krzysiu jak to dobrze,że wspierasz Elżbietę!
Dla Ciebie :flow:
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-29, 20:26   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka napisał/a:
Zdrowy chorego nie zrozumie
-wiem,dlatego już nie będę pisała, tylko dobrymi myślami będę przy Tobie. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie |przytula|
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-28, 22:30   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka, - a jak się obecnie czujesz?Zaglądaj tutaj do nas na forum.Masz swój wątek kciukowy?
Masz może w domu jakiegoś ulubionego zwierzaczka?Jest zakładka -nasze zwierzaki-,a tam ciekawe historyjki,zdjęcia i opowiesci o ciapkowie.Nie tylko domowym.Ja np.zamieściłam fotki sarenki,ptaszków. :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-06-28, 23:19 ]
Cytat:
Masz swój wątek kciukowy?

Pewnie, że ma: w profilu jest link do wątku - jak u każdego użytkownika.


  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-27, 23:28   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka, -bardzo często myślę o Tobie - |przytula|
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-23, 18:36   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka, |przytula| |buziaki| :flow:
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-22, 21:10   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka napisał/a:
odezwę się jak tylki dam radę.
-ja przynajmniej raz dziennie otwieram Internet i patrzę,czy jest jakaś wiadomość od Ciebie.Smutno mi bardzo,że jesteś słaba,ale ja ufam,że będzie lepiej.Skoro nie mogę inaczej,to chociaż dobrymi myślami Ciebie wspieram. |uscisk| |przytula| _littleflower_
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-12, 23:42   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka, -dużo i ciepło o Tobie myślę.Mnóstwo dobrych emocji Tobie przesyłam.Miałaś rezonans łepetynki? Ja codziennie zaglądam na swoją pocztę mailową.Mimo trudnej sytuacji postaraj się o odrobinę optymizmu.Może nie powinnam się wymądrzać tylko |przytula| :/pociesza:/ |uscisk| :in_love:
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-11, 16:33   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka, :flower: |uscisk| :)
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-10, 14:09   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka, -teraz ja niesmiało do Ciebie skrobnę.
Ja bardzo często myślę o Tobie.Liczę na jakiś znak od Ciebie.Dobrze,ze na forum się odezwałaś.
Ja Ci wiele nic mądrego jesli chodzi o rady nie napiszę,ale jestem pewna ,że Gazda odpowie na każde Twoje pytanie.Sam przeszedł naswietlania.
Czy dajesz radę przełykać,jak to teraz wygląda? :cmok: |uscisk| :flow:
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-19, 10:09   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
DumSpiro-Spero napisał/a:
(bo to po prostu nieuczciwe - chory winien znać swoje szanse i wiedzieć z czym się mierzy podejmując agresywne leczenie onkologiczne -
-może i racja,ale wtedy gdy chorego się widzi,rozmawia z nim twarzą w twarz.Gdyby lekarz przed laty mojemu bratu powiedział to co mnie,że szanse znikome,że droga ciężka,ale podejmie się naświetlań,bo to jednak jest jakaś szansa,to zapewne dzisiaj ja nie miałabym brata,a On nie szykowałby się na wyjazd w Bieszczady w maju.Nie wiem,bo czas zaciera pamięć,czy brat zdecydowałby się na dalsze leczenie.Jego stan psychiczny był marniutki i onkolog to widział.
DumSpiro-Spero napisał/a:
że rokowanie jest niepomyślne
-no,jeszcze nie tak zle.Bo ja, gdy w cztery oczy zapytałam onkologa jak to widzi,jakie rokowanie-odparł,a co chce pani prawde poznać czy bajkę usłyszeć?Zaś podejście do brata,miał lepsze niż niejeden psycholog.

[ Dodano: 2012-02-19, 10:15 ]
DumSpiro-Spero napisał/a:
zaproponowałam pomoc polegającą na skonsultowaniu Twojej dokumentacji medycznej przez naszą Fundację via email w CO-Instytucie w Gliwicach.
- i serdeczne dzięki za tą gotowość pomocy.
Ja wierzę,że nasza Tarnowianka wyjdzie z tej choroby obronną ręką,a jak w pazdzierniku pojadę w góry -zawsze jadę jesienią -to jak się zgodzi,odwiedzę Ją. :)

[ Dodano: 2012-02-19, 14:07 ]
DumSpiro-Spero napisał/a:
Wyraziłaś na powyższe zgodę; jeśli coś się w tej kwestii zmieniło proszę o informację poprzez pw.
-wiesz co?To dobry pomysł.Dla Ciebie :flow:
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-18, 20:48   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka napisał/a:
Chyba jednak nie chcę wiedzieć ile.
-tych procent Eluniu nikt Ci nie powie,bo nie sposób to wiedzieć.Ja żyję trochę dłużej,i jak dotąd procenty w rokowaniach chorób nigdy mi się nie sprawdzały.Daj spokój.
DorotaP napisał/a:
Nie musisz rezygnować z leczenia w swoim ośrodku. Po prostu jedź na konsultację (np.prywatną do Gliwic) do lekarza, który ma doświadczenie z CO. W ciągu 9 dni zdążysz.
- to jest niegłupia rada.Stonowana i sensowna.Przemyśl to,masz cały następny tydzień.
Jola1 napisał/a:
Znajdź jeszcze w sobie trochę siły i podejmij tę próbę. Spróbuj się skontaktować z prof. Krzysztofem Składowskim z Gliwic.
-co o tym myślisz?
Tarnowianka napisał/a:
estem wciąż bardzo załamana i przybita bo dowiedziałam się od Pani administrator ,że mam niewielkie szans
-ja Ci tak nie powiem i nikt nie ma prawa nikomu tak powiedzieć.A już na pewno nie na tym etapie leczenia.
|uscisk| :in_love: |przytula|
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-16, 19:17   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Gazda, - jak myślisz,czy dobrze radzę,aby Ela nie zwlekając udała się do Warszawy-lub Ty podpowiedz,gdzie jeszcze mogłaby- i tam poprosiła o konsulatcję i dalsze leczenie.Ja myślę,że gdyby wystąpiła konieczność przeprowadzenia drugiej operacji,to dla Eli,owszem kłopot,ale wyjście z sytuacji dobre,co?Potem zaraz naświetlania i już zdrowienie.

[ Dodano: 2012-02-16, 19:26 ]
Tarnowianka, -Elu nie tak,tak nie można.Ja nie wiem,czy dobrze radzę,ale koniecznie zwróc się do lekarza w innym ośrodku,tylko,ze ja z Wejherowa,nie wiem gdzie dla Ciebie z Tarnowa,oprócz Krakowa jest blisko?Warszawa,Gliwice?Idz nawet prywatnie,na początek.Możesz sobie na to pozwolić?Bo może miałabyś gdzie zatrzymać sie w tym innym mieście,masz tam jakiś znajomych?Lub ktoś z Twego otoczenia?
Elu,to nie jest tak,ze zaraz umrzesz,naprawdę postaraj się zacząć działać.Jedno,co Ci naprawdę nie wolno to
Tarnowianka napisał/a:
ze nie mam ochoty na żadną walkę.
-nie,i jeszcze raz nie!!!!
Jakich my tutaj na tym forum mamy użyć słów i zaklęć,abyś zaczęła działać?
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
sarenka

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67996

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-15, 15:04   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka, -moja Kochana |przytula| |uscisk| :in_love:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group