1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-30, 11:24   Temat: Guz tarczycy
Nie nakręcaj się, każdy z nas inaczej reaguje na ból, trudno wyrokować. Staraj się o tym nie myśleć, musisz się poddać operacji i tyle, wszystko inne jest do zniesienia, byle się tego dziadostwa pozbyć. Trzymam kciuki z głębokim przekonaniem, że dasz radę :)
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-24, 15:34   Temat: Guz tarczycy
Szpital nie odpowiada za pozostawienie rzeczy na sali. Jest depozyt, ale kto Ci przyniesie komórkę z depozytu po operacji?!
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-24, 14:59   Temat: Guz tarczycy
z walizką nie przesadzaj, szafki nie są za pojemne. Tak, każdemu badają co wycięli, tylko tak wiadomo na 100% co było w środku :)
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-24, 14:08   Temat: Guz tarczycy
Kochana, będziesz mieć kabelek z buteleczką, a jakże, ciągnie to to już następnego dnia. Ach, zabierz jeszcze jakiś kubeczek na picie, tak też myślałam, że mamy XXI w. ;-) Ja mam szwy rozpuszczalne, ale to już raczej kwestia indywidualna, każdy pacjent jest inny, niektórzy mieli do wyjęcia u siebie, w msc. zamieszkania. Kontrolę mam 22 lipca, wtedy ma już być wynik hist.-pat. i decyzja o jodowaniu
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-24, 13:22   Temat: Guz tarczycy
Operacja jest drugiego dnia, wypis czwartego, z reguły po 12.30, ale jeśli lekarz się uwinie może być wcześniej. Zabierz ze sobą sztućce, termometr, papier toaletowy. Po operacji się leży aż do następnego dnia, dobrze byłoby się nie ruszać, nocą to leżenie daje się we znaki, zwłaszcza jak jest się przyzwyczajonym do spania na boku :) Nie, nie boli, bardziej doskwiera dren i dyskomfort przy przełykaniu.
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-24, 13:06   Temat: Guz tarczycy
W szpitalu byłam 4 dni, zwolnienie mam do czasu wizyty kontrolnej, czyli miesiąc + 4 dni od operacji.
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-12, 08:48   Temat: Guz tarczycy
To może gdzieś miniemy się na korytarzu :) , 17 czerwca mam zgłosić się na oddział a potem operacja.
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-23, 16:53   Temat: Guz tarczycy
Soniusia, będzie dobrze. Własnie wróciłam z Gliwic, termin operacji za 3 tygodnie.
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-16, 12:54   Temat: Guz tarczycy
[quote="soniusia :) "][całość posta #14]

Byłam tam o 6.00 i byłam 9 albo 10 w kolejce do rejestracji, Szybka rejestracja i czekanie na wywiad przeprowadzany przez pielęgniarkę. Byłam pierwsza ok. 7.30, potem czekanie na lekarza i tu sie przedłuża, bo zaczyna konsultacje dopiero po zakończeniu rejestracji przez pielęgniarkę. Ok 10.00 szybkie usg (najszybsze w moim życiu) i ponownie lekarz, skierowanie na ponowną biopsję, większość z osób, które w tym dniu były po raz pierwszy czekała razem ze mną. Biopsje zaczęli po 14.00, czyli z prostego rachunku wynika, że spędziłam tam ponad 8 godzin. Niestety, to czekanie jest najgorsze, lecz nieuniknione.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-05-16, 13:55 ]
Proszę nie cytować poprzedzających postów W CAŁOŚCI, co niepotrzebnie zaśmieca wątek i zaciemnia treść dyskusji.
Wystarczy podać nick użytkownika, do którego kieruje się wypowiedź.
  Temat: Guz tarczycy
settantatre

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-16, 11:30   Temat: Guz tarczycy
Soniusia, jestem na bieżąco. 30 kwietnia byłam w Gliwicach na pierwszej konsultacji. Miałam przywieźć szkiełka i wyniki badań, usg, biopsji. Lekarz powtórzył usg i biopsję. Podobno zawsze tak robią (informacja od pań z rejestracji). Za tydzień mam kolejną wizytę i ma być to juz rozmowa z chirurgiem. Głowa do góry, będzie dobrze!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group