1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-04, 22:07   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
amri
wejdź na wątek Many i poczytaj pisałam tam o tamoxifenie to wszystko zależy od lekarza
pozdrawiam cieplutko |buziaki|
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-04, 21:41   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri
nie mogę odszukać gdzie pisałaś o tamoxifenie przeleciałam Twój wątek i nie doczytałam gdzie jeszcze o tym pisałaś ? nie wiem o co chodzi ?
czy lekarz zalecił hormonoterapię ? jeżeli tak to wszystko zależy od onkologa i radioterapeuty . Ja tamoxifen zaczęłam brać po radioterapii, ale znam dziewczyny które brały jednocześnie .
Pozdrawiam cieplutko |buziaki|
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-26, 22:06   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri
po chemii to normalne że drażnią Cię zapachy jedz to na co masz ochotę i pij też to na co Ci przyjdzie smak , no no tylko nie alkohol, bo też możesz mieć takie smaki :roll:
żyły dojdą do siebie , nie martw się będzie dobrze
uśmiech na buzi Twojej , bo będę grozić paluszkiem o tak [paluszkiem]
pozdrawiam cieplutko |buziaki|



[następne komentarze]
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-14, 21:56   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri
piszesz że włosy Ci wyszły odrosną jeszcze piękniejsze , może kręcone ? może inny kolor ? moja koleżanka która miała włosy proste jak druty po chemii jak ją zobaczyłam to przeżyłam szok pozytywny po prostu nie poznałam jej włosy kręcone jak u owieczki i czarne
trzymam kciuki za Wasze nowe fryzury :mrgreen:
pozdrawiam cieplutko |buziaki|
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-01, 22:14   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
amri
no no łyżwy całkiem nie źle , mnie pozostają spacery :-(
będzie ok udanych ferii :okok"
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-01, 21:29   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
amri
o jejku a ja uwielbiam ciastka , batoniki i cukierki , biorę Tamoxifen to też nie wolno tych słodkości fakt przytyłam 5 kg i co z tym zrobić ?
pozdrawiam _itsme_
tylko nie piszcie że nie mogę tego wcinać |hmm|
o rany to będzie koszmar |nerwus|
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-14, 22:16   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri
wiesz mój mąż jest po 12 cyklach chemii :-( dzięki Bogu żyły wytrzymały , ale nie padła propozycja założenia portu , dał radę ale ręce były sine od krwiaków .
pozdrawiam cieplutko i trzymam mocno kciuki |buziaki|
a cha ordynator onkologii powiedział , że to jest ostateczność , że jak już na prawdę nie ma wyjścia to się zakłada .
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
sonia21

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-02, 20:06   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Droga amri
nie bój się chemii , samo słowo chemia przyprawia człowieka o ciarki , ja jej wprawdzie nie miałam , ale wiem coś o tym mój mąż miał ich aż 12 cykli , nie było tak bardzo źle .Wszystko da się przeżyć nawet to świństwo ale leczy napisałaś , że będziesz walczyć i bardzo dobrze trzeba walczyć :trtd: i walcz a wygrasz tą walkę z tym paskudztwem , trzymam mocno kciuki
ściskam Ciebie bardzo mocno :tull: :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group