1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: odżywianie w raku trzustki
spike40

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 25153

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-14, 19:14   Temat: odżywianie w raku trzustki
Przyjmij moje wyrazy współczucia, bardzo mi przykro i mimo istnienia świadomości że mama już się nie męczy wiem że czujesz ogromną pustkę, trzymaj się kochana.
  Temat: odżywianie w raku trzustki
spike40

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 25153

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-13, 23:32   Temat: odżywianie w raku trzustki
Moniko ściskam Was mocno, ciężki czas przed Tobą, ważne ze mama ma Cię blisko Ona z pewnością czuje Twoja obecność a to bardzo ważne. Trzymaj się.
  Temat: odżywianie w raku trzustki
spike40

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 25153

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-08, 22:52   Temat: odżywianie w raku trzustki
Monisiu bardzo trudne chwile przed Wami. Niestety przyjdzie się Wam pożegnać. Wiem jakie to trudne. Ja tłumaczyłam to sobie w ten sposób że żegnam się z mamą nie na zawsze ale na chwilę bo przecież kiedyś się spotkamy. Ja swojej mamie w ostatnich dniach życia, jak była umęczona strasznie mówiłam, że tam czeka na nią dziadek i babcia (jej rodzice) i zeby koniecznie ich ode mnie pozdrowiła w ten sposób oswajałam ją a może siebie bardziej z tym że umiera, że odchodzi, że ją żegnam. Odejście mamy bardzo mi oswoiło samą śmierć. Śmierć dla mnie stała się taka naturalna, oswojona, normalna. Pewnie dlatego też, że śmierć przyniosła mamie ukojenie, koniec bólu, uwolnienie od raka który ją trawił.Bardzo tęsknie za mamą ale za każdym razem po takiej tęsknocie w nocy mam sen- śni mi się mama, rozmawia ze mną, przytula mnie i rano się budzę i czuję jakbym ją spotkała.
Cieszę się gdy dzieci w powszednim życiu przypominają sobie że takie cukierki lubiła najbardziej babcia Ela a tę piosenkę śpiewała im do snu a zapach chanel to zapach babci. Zatrzymuj w sobie takie drobne rzeczy i chwile razem które będą Ci kiedyś przypominały mamę to będzie bardzo cenne w przyszłości. Życzę Wam obu jak najmniej bólu zarówno tego fizycznego jak i psychicznego
  Temat: odżywianie w raku trzustki
spike40

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 25153

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-20, 15:58   Temat: odżywianie w raku trzustki
Moniko bardzo Wam współczuję i Tobie i mamie. Choroba nowotworowa to straszne doświadczenie dla chorych i ich rodzin a zatrzymanie się na etapie że nic więcej nie da sie zrobić by to cholerstwo zwalczyć jest trudne do przełknięcia. Dla Twojej mamy ważne jest teraz poczucie bezpieczeństwa że ktoś monitoruje każdy etap choroby nawet ten beznadziejny, ważne że ktoś jest obok, ściskam mocno Kaśka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group