1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o pomoc
stefan

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6313

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-09-16, 07:42   Temat: Prośba o pomoc
Przepraszam podałem cenę TK, rezonans magnetyczny 370 a 470 z kontrastem, ten post w żadnym wypadku nie miał celowo wprowadzić kogoś w błąd, tylko zasugerować że chyba jeśli kogoś na to stać ( a nie stać każdego ) to lepiej zrobić badanie szybko a prywatnie, tutaj wydaje mi się że chyba z opisu sytuacji wynika że jest niedobrze, z niektórymi stanami chorobowymi da się żyć, zabiegi często są bardzo ryzykowne ( podpobno operacja kręgosłupa szyjnego to ostateczność - tak mi kiedyś ktoś powiedział - sam mam dyskopatię szyjnego a plecy mnie też czasami bolą ).

http://www.topmedical.pl/...nie-370-zł.html

sorka za podanie nieodpowiedmniej ceny, sam mam kłopoty z kręgosłupem.

[ Dodano: 2012-09-16, 08:14 ]
Celem wszystkich którzy tutaj są jest przeżyć jak najdłużej, nie jestem specjalistą ale jestem tutaj ponieważ przyglądam się tematowi, z obserwacji mojej ( ktora wcale nie musi być obiektywna wynika że czasami lepiej być ciężko chorym a żyć, niż zostać super wyleczonym przy pomocy ryzykownego zabiegu a nie żyć - mi ktoś u kogo zrobiłem sobie kiedyś MR szyjnego powiedział że operacja tego to ostateczność, było to robione pro familia ponieważ ktoś tam w mojej bliskiej rodzinie był lekarzem, mam okazje przyglądać się efektowi operacji kręgosłupa lędzwiowego - wstawiony drut, mój tata taką przeszedł, powiem że zobaczymy co dalej jak narazie to wiele wiele wiele lat było chyba dobrze, jedno jest pewne tata przeszedł sam siebie żeby to przestało działać gimnastykując sie z kosiarką lub wykonując podobne nielekkie czynności ( udawał supermana ) - ale działa dalej, ale zanim przeszedł to dużo lat mial chory ten kręgosłup, więc jak coś pisze tutaj to w dobrej wierze, choć oczywiście po to są ludzie żeby dyskutować i weryfikować.
  Temat: Prośba o pomoc
stefan

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6313

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-09-15, 22:27   Temat: Prośba o pomoc
Agnes jak Ciebie stać, to nie czekaj do pażdzirnika tylko zrób sobię za 200 PLN rezonans prywatnie, z tego co opisujesz to wygląda to nieciekawie a wręcz źle, to nie są bule jak przesadzisz, lub dzwigasz, tylko odejmuje ci nogi prawie, jak masz pieniądze to idz na rezonans prywatnie i szybko, mam niemałą lewoskośną dyskopatię kręgosłupa szyjnego z uciskiem na korzeń nerwu, ale nie mam aż takich objawów ( jak przesadzę z gimnastyką to jestem kangur ), więc sprawdz czy ci nie wypadł dysk, ( nie znam się ale to co opisujesz jest bardzo poważne ), być może jak udasz sie do szpitala klinicznego o pólnocy na ostry dyżur z łzami w oczach to Ci zrobią na miejscu MR. A ja mam pytanie ? mogł by mi ktoś wytłumaczyć co to jest niestabilnośc kręgosłupa ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group