1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-27, 12:24   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pawełku, przykro mi :( ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-18, 16:43   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Ja oczywiście również myślę że w całym tym nieszczęściu dobrze że Twoja mamusia trafiła w takie miejsce gdzie ma tak wspaniałą opieke tak wspaniałego lekarza.... ja również życzę Tobie i Twoim bliskim dużo siły w całej tej walce....

Jak Dzisiaj sobie radziliście ??
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-16, 09:00   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
pajch, jak dzisiaj mamcia ???? Pozdrawiam i mocno ściskam
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-15, 19:11   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Wspaniała jest twoja postawa wobec mamci !! Trwaj w tej sile... jak najdłużej ... U nas też bylo tak, że mamcia w ogóle się nie przewracała, leżała na wznak ;( bo ból był przeokropny a strach przed bolem jeszcze większy ;(( - doskonale Cie rozumiem Pawełku.
Trzymam kciuki za każdy wasz dzień, za każdą chwilę .... pozdrawiam
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-15, 12:45   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Dużo sił Pawełku :/pociesza:/ - one przyjdą na pewno w najtrudniejszych chwilach - tak jak piszą, nie wiedzieć skąd ....
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-14, 17:18   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
pajch, strasznie mi przykro ;(( Trzymajcie się w sile ... wiem, że jest ciężko... O wiele lepiej było by Wam opiekowac się mama w domu, ale jeżeli zlamania sa tak poważne że moglibyście niedać rady, to trzeba się bardzo mocno zebrać w sile i być przy mamci .... ona Was bardzo potrzebuje teraz - pomyśl że to zapewne jej ostatnie chwile z Wami ;(( - przepraszam, że to napisałm ;(( ale trzymam kciuki za cud - w końcu one się też zdarzaja - do końca trzeba mieć nadzieję, ja też ją miałam i ona umarla ostatnia ;(( Trzymajcie się i koniecznie pisz jak sie tocza wasze losy - Myślami jestem z Wami - Poydrawiam cieplutko i mocno ściskam - przytulam :/pociesza:/
A czy mówiliście mamie o tym jak poważna jest jej choroba ?? czy może lekarz ją o tym informował ?? Czy dajecie mamci nadzieję - bo ja np. cały czas dawałam mamie nadzieję, ona do końca nie wiedziała że choroba którą ma niesie za sobą śmierć ;(( - dlatego pytam, jak to jest u was ze świadomością Mamci...

Pozdrawiam
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-13, 13:20   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
pajch, jak tam Mamcia?? są juz jakieś decyzje ???

Pozdrawiam
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
sylwia3

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53644

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-12, 10:30   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Witaj - przykro mi że tak szybko choroba postąpiła ;(( Wiem co czujesz - objawy sa bardzo niepokojące - niestety ;(( Trzymaj się, dużo sił Wam życzę oraz cierpliwości. A kiedy planujecie mamcię przywozić do domu ??
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group