1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gorzkajakmokka - komentarze
sylwia3

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 22762

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-30, 13:53   Temat: gorzkajakmokka - komentarze
gorzkajakmokka, to wszystko wygląda tak jak u nas - taki same ataki, zachowanie chorego, krzyki, niespokojność ;( Jeśli chodzi o "niespanie" to mamcia też tak miała - nie spała dwie doby i ciągle mówiła, krzyczała - ja już byłam bliska rozpaczy ;( - ale jeśli mogę to radzę HALOPERIDOL - jest bardzo dobry - na receptę, warto poprosić lekarza.... Moja mamcia dostała w kroplach - działał bardzo dobrze, wyciszyła się, spała, była spokojna.... Ale niestety muszę Cię zmartwić - to nie są dobrze wróżące objawy ;(( Dowiedz się o Haloperidol - naprawdę poprawia stan psychiczny w tej chorobie....

Kochani - jestem z Wami całym sercem...
  Temat: gorzkajakmokka - komentarze
sylwia3

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 22762

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-29, 12:37   Temat: gorzkajakmokka - komentarze
gorzkajakmokka, przykro mi, że Tatko tak popada ze skrajności w skrajność - ale taka jest chyba ta choroba.... z moją mamą było podobnie..... przepraszam, że Ci to napiszę, ale lekarz mi kiedyś powiedział jak go zapytałam dlaczego tak jest że mama woła swoją nieżyjącą mamę, że widzi zmarłych: "to zmarli wychodzą mamusi na powitanie..." - jeżeli Cię uraziłam to wybacz, nie miałam złych intencji.... ja po prostu myślę, że ta nieświadomość w tej chorobie nie do końca jest taką nieświadomością jak my sobie to wyobrażamy.
Trzymaj się - całym sercem jestem z Wami
  Temat: gorzkajakmokka - komentarze
sylwia3

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 22762

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-23, 14:29   Temat: gorzkajakmokka - komentarze
gorzkajakmokka, strasznie mi przykro ;(( Doskonale Cię rozumiem, jedyne co mogę napisać, to fakt jaki był u nas .... te wszystkie omamy i dziwaczne zachowania to efekt choroby. U mojej Mamci to wsyztsko pojawiło się i nasilało ok 10 - 12 dni przed końcem ;(( Straszny żal było na to patrzeć.... ostatniego dnia, tylko położyłam rękę i poprosiłam Boga aby się nad nią zlitował, żeby już niecierpiała - czasami mam wyżuty sumienia że tak poprosiłam, bo teraz dałabym wszystko aby choć jeszcze jeden raz móc ją dotknąć ;(( - także doskonale Cię rozumiem że możesz m ieć chwile słabości i prosić aby zabrano cierpienie Twojemu Tatusiowi....
Anelia napisał/a:
a myślałaś też, już o tej opiece z hospicjum ?
- podpisuję się pod tym pytaniem i
Anelia napisał/a:
Domagaj się informacji od lekarzy, przecież musicie wiedzieć co się dzieje, jakie są obecne wyniki badań, co może się zdarzyć jak zabierzecie tatę do domu, jakie leki dostaje......
też tak uważam.... Ja strasznie bałam się hospicjum, bo oznaczało to dla mnie koniec, jednak opieka jaką dostaliśmy z hospicjum, jest nieoceniona, fantastyczna i wiele pomaga.....
Trzymaj się kochana.... myślami jestem z Wami.
  Temat: gorzkajakmokka - komentarze
sylwia3

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 22762

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-29, 11:09   Temat: gorzkajakmokka - komentarze
Witaj,

Przy tej chorobie jak sama wiesz każdy dzien jest inny, a przerzuty do mózgu niestety sa objawem agresji i jak to lekarz mi powiedział - że najgorsi wrogowie staja się przyjacielami a jabliźsi najgorszymi wrogami ;(( Mamcia miała też takie ataki pod koniec choroby - lekarz zapisał HALOPERIDOL - to jest lek w kroplach, może skonsultujcie z lekarzem, i sprobujcie tacie podac - może nawet z piciem, żeby niewiedział.....skoro jest tak na Was negatywnie nastawiony ??

Przykro mi i DUUUŻO SIŁ I CIERPLIWOŚCI życzę.... i PAMIĘTAJCIE - to nie tatko taki jest, to choroba za niego mówi i krzyczy na WAS ;( - ja tak sobie tłumaczyłam kiedy moja mamcia mówiła takie rzeczy na nas ... że to nie ona, to ten paskudny gad który w niej siedzi mówi przez nią ;((

Trzymajcie się!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group