1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: uzdrowiona z raka płuc
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 56641

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-09, 16:29   Temat: uzdrowiona z raka płuc
Irina48,

ja rowniez zycze ci wszystkiego dobrego. Zapewniem cie, ze wszyscy tutaj, bez wyjatku, zycza ci jak najdluzej zdrowia, zdrowia, zdrowia.
  Temat: uzdrowiona z raka płuc
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 56641

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-07-19, 16:43   Temat: uzdrowiona z raka płuc
smutasek1983,

co ma piernik do wiatraka? Przykre, bo podalem fakty?

Poza tym, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Z mojej wypowiedzi nie wynika, ze mnie nie cieszy, wrecz przeciwnie - napisalem ''gratuluje''.
Do tego piszesz ''pokonala'' - skad to wiesz, skoro nie mamy zadnych wynikow od 2011 roku?

[ Dodano: 2013-07-19, 16:51 ]
I w ogole, pisanie ''pokonanie choroby'' w przypadku chorob nowotworowych jest pisaniem patykiem po wodzie. W przypadku raka niestety nie da sie powiedziec na 100%, ze ktos pokonal chorobe, do konca zycia trzeba sie kontrolowac.
  Temat: uzdrowiona z raka płuc
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 56641

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-07-19, 11:47   Temat: uzdrowiona z raka płuc
Ja znam ten watek, wczesniej w nim nawet sie wpisalem.

Irina48,

gratuluje zdrowia, ale uwazam, ze tytul watku ''uzdrowiona'' jest mylacy i niesprawiedliwy.
Nie zostalas ''uzdrowiona'', a leczenie bylo konwencjonalne, wiec to zaden cud.

Poza tym, tak naprawde, do tej pory nie wiemy, co sie dzieje u ciebie po 11.08.2011, bo sie nie kontrolowalas od tamtego czasu, nie robilas badan obrazowych, a powinnas. Bardzo dobrze, ze masz wizyte u pulmunologa.
  Temat: uzdrowiona z raka płuc
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 56641

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-03, 15:41   Temat: uzdrowiona z raka płuc
Irina48,

nie zgadzam sie z okresleniem ''uzdrowiona''.

W medycynie mowi sie o wyleczeniu, a to forum jest forum merytorycznym, opartym na faktach i dostepnej wiedzy medycznej.

Nie podajesz wlasciwie zadnych konkretow, poza rozpoznaniem po lacinie i wymiarami guza, a brak wiadomosci nt. TK czy RMI, dokladnego wyniku hist.pat., wiec nie wiemy, jakie bylo zaawansowanie choroby. Chociaz guz 4cm na 8cm rzeczywiscie duzy.

Niemniej gratuluje tak dlugiej remisji, oby trwala jak najdluzej!

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group