1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
tara

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10204

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-04-15, 21:16   Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
Bardzo, bardzo wam wspólczuje :( A co z opieką paliatywną? Może hospicjum domowe? Przynajmniej podaliby kroplówki itd. Przecież nie można zostawić taty bez pomocy
  Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
tara

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10204

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-04-15, 20:06   Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
Niestety nie potrafię Ci nic mądrego doradzić :uuu: A propos jedzenia jedyne do przychodzi mi do głowy to być może warto podawac tacie nutridrinki - mają formę takich pitnych jogurtów i są dość kaloryczne. Do nabycia w aptekach np tutaj http://eapteka.krakow.pl/...roducts_id/3401 Jest kilka smaków,kiedy mój tata nic nie jadł to tym się nieco ratował...
  Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
tara

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10204

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-04-15, 09:32   Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
Mam nadzieje, że naświetlania przyniosą Twojemu tacie ulgę...
  Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
tara

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10204

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-04-15, 09:22   Temat: Gruczolakorak przerzutowy żołądka
Odnośnie magalii - u mojego Taty lek zaczął przynosić efekty dopiero po jakiś 2 miesiącach stosowania. W trakcie pierwszego cyklu chemii Tata ważył 65 kg, teraz waży 74 i je jak szalony :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group