1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dmuchać na zimne
tara

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7105

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-04-17, 13:15   Temat: dmuchać na zimne
Tomsson- ja absolutnie nie śmiem ani Cie oceniać ani osadzać, to, że intensywnie, jak twierdzisz raczyłeś się rożnymi stymulatorami to Twoja sprawa,a skoro doszedłeś w końcu do wniosku, że szkoda na to i życia i zdrowia- super. Jednak nie do końca ogarniam jakiego rodzaju pomocy oczekujesz? Tutaj się niczego nadzwyczajnego nie wymyśli - nie chcesz iść do dotychczasowego lekarza pierwszego kontaktu, który mógłby skierować Cie ewentualnie do specjalisty tudzież zlecić jakieś bardziej szczegółowe badania- to albo zmień lekarza, albo idź prywatnie. No i cały czas czas nie rozumiem po cholerę upierasz się by lekarzowi opowiadać o swoich narkotykowych doświadczeniach - przecież nie musisz tego robić :<: Jeśli naprawdę coś Ci dolega to będzie można to stwierdzić bez względu na Twoja przeszłość. Jeśli czujesz taka potrzebę zrób prywatnie badanie markerów nowotworowych (np CEA- oznaczany głowni dla raka jelita, ale to jest chyba najbardziej ogólny marker, który bywa podwyższony w przebiegu wielu chorób nowotworowych / może być także podwyższony z innych powodów/)No i nie wkręcaj sobie paranoi. Kiedy zrezygnowałeś z tych wszystkich używek? Może Twój organizm potrzebuje trochę czasu żeby się zregenerować?
  Temat: dmuchać na zimne
tara

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7105

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-04-16, 21:39   Temat: dmuchać na zimne
Cytat:
Ostro kożystałem z zycia (wąchałem rozpuszcalnik, amfetamina dożylnio, trawa w olbrzymich ilosciach -regularnie przez niemal 20 lat


Tomsson skoro od 10-go roku życia :shock: wąchałeś rozpuszczalnik + regularnie doprawiałeś się innymi specyfikami, a Twoi rodzice tego nie widzieli to uważam, że nie powinno Cię szczególnie interesować czy narobisz im wstydu.

Lub wariant drugi - skoro obserwujesz u siebie tyle niepokojących objawów -idż do lekarza i domagaj się diagnostyki . Lekarz to nie spowiednik - nie musisz ze szczegółami wykładać przed nim historii swojego życia

Cytat:
posypalo mi sie szkliwo nazębne-czuje bol kiedy szczotkuje zeby jabym mial nerwy tylnich zębów na wierzchu

To akurat najprawdopodobniej zawdzięczasz amfetaminie, krwawiące dziąsła zapewne też
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group