1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pod przymusem do hospicjum?
tola1983

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16579

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-05-18, 00:06   Temat: Pod przymusem do hospicjum?
Ja jestem zdania że nic nie można robić na siłę...tak naprawdę kiedy ktoś z naszym bliskich staje w obliczu choroby , czy śmierci jedyne co możemy to robić to co podpowiada nam serce i to czego życzyła by sobie bliska osoba ...

Nie ma tu reguł..dla jednych hospicjum stacjonarne jest jedynym dobrym , rozsądnym rozwiązaniem - dla innych jest to nie do przyjęcia - i tez trzeba to zaakceptować.Nie można też z góry założyć że wszystkie placówki te są złe czy dobre ...niestety służba zdrowia , w tym również te instytucje o których rozmawiamy nie zawsze stają na wysokości zadania...nie jest tak jakbyśmy sobie życzyli ...z drugiej strony zdarzają się i takie niedocenione w których pacjenci mają się dużo lepiej niż mogli by być w domu...samotni...

Ja nie skorzystałam z opieki hospicjum stacjonarnego ...bo akurat życie dało mi taką możliwość by walczyć o życie taty w domu ...by móc się nim opiekować i by mu pomóc przez to przejść w domu . Nie żałuję i wiem że mój tato też tego chciał...dzięki temu też mogę z czystym sumieniem nawet teraz gdy już go nie ma powiedzieć , że zobiłam wszystko co byłam w stanie zrobić i nic innego życia by mu nie przedłużyło....

Życzę ci Tom wtrwałości ...jeśli nie chcesz taty oddawać do hospicjum i wiesz że on by tego nie chciał a macie możliwość opieki nad nim w domu - nie rób tego ....nie urażaj się też czytając te posty ...musisz zrozumieć , że nie tylko ty walczysz z emocjami ...tu w tym szczególnym miejscu każdy jest naznaczony w pewien sposób swoim nieszczęściem ...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group