1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Naciek głowy trzustki
trissa

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-05, 22:37   Temat: Naciek głowy trzustki
Mama trzyma się dobrze. Od około 2 tygodni w ogóle poczuła się silniejsza i nie ma w sumie żadnych dolegliwości. Boi się chemii, bo nasłuchała się czekając na onkologa o chemiach "czerwonych/białych" itd. (niektórzy uwielbiają siać panikę i choć w takich chorobach ze wszystkim trzeba się liczyć, to po co się spodziewać od razu najgorszego?).
Dla wszystkich jej choroba była szokiem - brak raka w rodzinie, zdrowy styl życia. Rak trzustki to ostatnia rzecz, której można się było spodziewać. Nie wiem do końca, na ile zna medyczne statystyki i nie widzę potrzeby rozmawiania o tym. Na pewno zdaje sobie sprawę, że to bardzo poważne, ale nie załamuje się.
  Temat: Naciek głowy trzustki
trissa

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-04, 21:30   Temat: W sprawie Nutridrinków
Moja mama (też rak trzustki) również pije Nutridrinki i za pierwszym razem również ją przeczyściło. Najpierw panikowałam, że to oznaka, że już wszystko zaczyna wysiadać, ale później przeczytałam "instrukcję" dla drinków (pić ok. 30minut - mama wypiła w ciągu kilku minut). Od tej pory mama pije drinki małymi łyczkami przez dłuższy czas, jako deserek między posiłkami. Sensacje się więcej nie powtórzyły.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group