1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tronca33 - komentarze
tronca33

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-08, 16:28   Temat: tronca33 - komentarze
Tato odszedl do Krolestwa Pana...po 3 latach I 7 miesiacach nierownej walki.
  Temat: tronca33 - komentarze
tronca33

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-11, 21:25   Temat: tronca33 - komentarze
Dziekuje wam wszystkim za kciukasy..widac ze trzymacie je z serca..bo jest coraz lepiej...Tzn....wciaz walczymy.... a zycie taty jest szczesliwsze...i wciaz z nadzieja na lepsze jutro... :)
  Temat: tronca33 - komentarze
tronca33

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-15, 19:41   Temat: tronca33 - komentarze
Aleksandro uwazam ze masz racje..Ze lekarze nie robia dzis tego wszystkiego co powinni robic...
Wiedzac jak rozwija sie dzis rak trzustki,ze nie ma na niego lekarstwa..to powinno bardziej sie przyjrzec temu problemowi i nawet prowadzic jakies badania przesiewowe...
Moj tato mial pierwsza operacje w Czerwcu,ale nie podano mu od razu chemi bo z histopatologi nie wyszlo nic..Mimo iz zostala pobrana z guza po laparotomi zwiadowczej...
Dopiero jak po 2 miesiacach byl przerzut do watroby to z niego pobrano histo.i dopiero to ich uswiadomilo i podjeli sie leczenia...
Ja wiem ,ze skoro nie znali jaki to rak to nie mogli podac chemi bo i jaka???
Ale uwazam ze to powinno byc znacznie szybciej..
Dlaczego w Angli czy w Stanach jak czlowieka otwieraja,to nie zamkna go dopoki nie wiedza jaki jest rezultat histopatologiczny???
U nas w Polsce jest walka z czasem,a w przypadku raka trzustki,chorzy takiego czasu nie maja...I to ich zabija....

[ Dodano: 2014-04-15, 19:53 ]
Dziekuje za watek kciukowy... :-D
  Temat: tronca33 - komentarze
tronca33

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-14, 20:34   Temat: tronca33 - komentarze
Olunia ja nie mowie ze tato jest wyleczony bo nie jest...A tym bardziej w naszym wypadku tato ma guza glowy trzustki z licznymi naciekami .Operacja byla tylko zwiadowcza bo nic nie dalo sie usunac,byly przerzuty do watroby po 2,5 miesiacu od operacji...
Ponowna operacja aby usunac jeden z wiekszych przerzutow.....
Tato mial objawy trzustki w Grudniu 2012,a raka dopiero stwierdzono w Maju 2013....
Ja licze ze bedzie dobrze,jesli to ma tylko przedluzyc mu zycie o pol roku,rok,czy 2 lata to dla nas wielkie szczescie....
Lekarz jak robil pierwsza operacje w maju,nie majac wynikow histopatologicznych,powiedzial mamie wprost.Jesli to rak to zostalo mu max.6 miesiecy.Od diagnozy minelo 11 miesiecy i dzieki Bogu tato jest jeszcze z nami i czuje sie dobrze...Moze nie bardzo dobrze..ale poza chemia,i 3 dniowym zlym stanie zdrowia po niej i od czasu do czasu biegunki..to poza tym ma sie dobrze....
nIE MOZNA TRACIC WIARY,TRZEBA WIERZYC BO WIARA UZDRAWIA NASZ UMYSL....
No i on wierzy ze bedzie lepiej..A jeszcze w Sierpniu po 2 drugiej operacji juz sobie szykowal mundur do trumny...
Trzeba walczyc...
WESOLYCH SWIAT KOCHANI....I tym komu juz najblizszi odeszli na ta chorobe ,chce powiedziec ze modle sie za ich dusze...
  Temat: tronca33 - komentarze
tronca33

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-01, 16:28   Temat: tronca33 - komentarze
myśle ze wystarczająco mamy problemów i bezradności aby wchodzić w głupie rozmowy.Myslalam ze jesteśmy tu po to aby sobie pomagać i wspierać a nie obrzucać mięsem.Prosze o trochę wyrozumiałości dla nas ,bo my walczymy z czasem i wiatrakami aby pomoc naszym najbliższym.I nie chcemy tracić czasu na takie osoby jak jo-a które nic nie wnoszą.

[ Dodano: 2013-11-01, 16:30 ]
:cry: :cry:
  Temat: tronca33 - komentarze
tronca33

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-09, 01:03   Temat: tronca33 - komentarze
Przykro mi Ewus....Ale wiem jak to boli....Czlowiek nie moze pogodzic sie z odejsciem...
:tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group