1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki
uho

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66697

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-18, 12:20   Temat: Rak nerki
annama, Tak bardzo obawiałem się tej wiadomości...
, mimo wszystko dziękuję, że w tych najtrudniejszych dla Ciebie chwilach znalazłaś w sobie tyle sił, żeby nas o tym poinformować...
Forum, Forumowicze tracą kogoś bardzo ważnego... Będzie nam brakowało tych wpisów, informacji, nawet tych gorszych.
Ale też zyskujemy. Mamy tam, na Górze jeszcze większe wsparcie niż do tej pory ;) I pewne i nieuniknione jest to, że za jakiś czas każdy z Nas spotka się z Jermalem na tym najważniejszym Zlocie Forumowiczów...

Jermal !! Niesamowicie miło było mi Cię poznać... Chociaż tylko wirtualnie, ale jednak. Jestem z tego powodu strasznie dumny... Do zobaczenia!
  Temat: Rak nerki
uho

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66697

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-01, 11:07   Temat: Rak nerki
Cholera jasna , jermal... Ja tu czekam na kolejny pozytywny wpis od Ciebie, a Ty tu z takimi rzeczami wyskakujesz... A niech to dunder świśnie !! Ale co no... Nie zawsze świeci słońce, chmury również trzeba przyjąć z pokorą wierząc, że promienie słońca są jednak silniejsze :)
Poza tym każdy ma gorszy dzień...:

http://www.youtube.com/watch?v=6Zm1JqQ3LO0


Uśmiechniętych, ale tak szczerze, ludzi dookoła życzę :)
  Temat: Rak nerki
uho

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 66697

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-14, 13:35   Temat: Rak nerki
Witaj jermal !
być może walnę OT, być może narażę się na ostrzeżenie, ale muszę to napisać :) śledzę sobie Twój temat, z każdym wpisem jestem co raz bardziej pełen podziwu dla Ciebie i Twojej energii. Tacy ludzie jak Ty są potrzebni innym chorym, ich rodzinom, najbliższym. I mimo, że nie znam się na wynikach, jestem na początku drogi zwanej "uciszenie raka" (u mojego Taty), Twoje posty, to jak piszesz, jaka bije od Ciebie energia daje mi uśmiech.
I choć wydaje mi się, że dzieli nas ładnych parę lat i pewnie nie gustujesz w tego typu muzycznych projektach, to jednak Twój nick od razu skojarzył mi się z nim... Z jego piosenek też często płynie dobra energia, słońce i dobre SŁOWO:

Jamal - Sł‚owo..
- YouTube


Tyle ode mnie ;)
Życzę jak najwięcej słonecznych dni, szczerego uśmiechu ludzi Cię otaczających i niezłamanej wiary w to, że na tym świecie wszystko dzieje się po coś :)
Pozdrawiam...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group