1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Metody Niekonwencjonalne
vioom

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8233

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-07-08, 11:25   Temat: Metody Niekonwencjonalne
Cytat:
Przeciez udowodniono jest naukowo ze vit D i C spelniaja ogromna role w walce z rakiem,kurkuma,olive leaf extract,wyciag z pestek winogron...spirulina etc..fakt ze nie nazwano tego lekiem polega na tym ze leczenia raka...zreszta wiesz lepiej

Wszystkie wyżej wymienione o ile mają jakiekolwiek działanie to działają in vitro! Niszczą komórki nowotworu na szkiełku w laboratorium. Natomiast in vivo, w organizmie nie działają bo organizm to nie tylko komórki nowotworu! Żeby zabić stonkę w laboratorium wystarczy ją polać kwasem solnym. Żeby zabić stonkę na polu ziemniaczanym nie można całego pola spryskać kwasem, bo uprawę szlag trafi. To jest właśnie ta subtelna różnica. Stonka to nowotwór, pole to człowiek.

Cytat:
Konkluzja jest taka...ze wszyscy wiedza ze sama chemia ,operacja etc. to tez nie lekarstwo a jednak podkreslono mi w krytyce mojej wypowiedzi ze to wlasnie jest lekarstwo a to co ja mysle to miedzy bajki wlozyc.

Bo to jest lekarstwo! Większość nowotworów w I stopniu zaawansowania dzięki chirurgii jest wyleczalna. Natomiast niektóre rodzaje nowotworów układu limfatycznego, krwiotwórczego a także nowotwory zarodkowe dzięki agresywnej chemioterapii i radioterapii mogą być wyleczone (całkowicie!) w stadium rozsiewu (czyli najwyższym stadium zaawansowania klinicznego).
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group