1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak macicy, zaawansowany, wznowa po leczeniu
wiki

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25570

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-15, 10:01   Temat: Mięsak macicy, zaawansowany, wznowa po leczeniu
łyżka dobrze, że macie wsparcie z hospicjum :) Nam bardzo pomagają. Musimy sie trzymać i mieć nadzieję, że to jeszcze nie ten czas. Czy mama nie chodzi? Moja babcia jest po wylewie i też używa te podkłady. Są dobre bo nie powodują odparzeń. Trzymam kciuki za Was, chociaż u nas też nie lepiej :-(

Tatko dostał megace na apetyt, recepta z hospicjum. Apetyt to on ma, ale nie może nic przytyć, a ten lek podobno powoduje, że trochę tłuszczyku przyrasta :) Zobaczymy, chociaż trudno mi sobie wyobrazić, że tatko będzie jeszcze więcej jadł. Tak mi sie wydaje, że więcej korzyści z tego jedzenia ma skorupiak, ale cóż jeść trzeba, przynajmniej jelita pracują. Lekarka z hospicjum odradziła tatce pójście teraz do szpitala, że to niby jeszcze nie teraz. Więc pewnie w przyszłym tygodniu. Woda się zbiera, ale jeszcze nie jest zbyt uciążliwa, więc czekamy. Czy Twoja mama też ma wzdęcia, odbijania i uczucie pełności?

Trzymaj się, pozdrawiam
wiki :)
  Temat: Mięsak macicy, zaawansowany, wznowa po leczeniu
wiki

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25570

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-14, 07:47   Temat: Mięsak macicy, zaawansowany, wznowa po leczeniu
łyżka co z mamą. Wiem jak ciężko żyć z wodobrzuszem. Czy była już u Was lekarka z hospicjum? Rzeczywiście musicie długo czekać. U nas była tego samego dnia. Trfiliśmy na wspaniałych ludzi. A lekarz onkolog ostatnio powiedział mi, że w opiece paliatywnej hospicjum jest bardziej kompetentne niż niejeden onkolog. Tak, że warto mieć takie profesjonalne wsparcie. My mamy telefony do p. dr i pielęgniarki i zawsze możemy zadzwonić i poradzić się. To przecież jest b. ważne wiedzieć, że jest ktoś kto pomoże.

Onkolog powiedział nam też, żeby w razie kłopotów kontaktować się z hospicjum, bo pogotowie może zamiast pomóc tylko zaszkodzić. I tego się trzymamy :)

trzymaj się, wiki ;)

[ Dodano: 2010-07-14, 08:09 ]
To jeszcze raz ja :) Może spróbujecie robić okłady z liści kapusty? Gdzieś na tym forum było napisane, że mogą pomóc. Trzeba je troszkę rozbić i okładać chore miejsce.

I jeszcze zapytaj lekarki o ten furosemid. Nie wiem jak u Was, ale tato brał też furosemid i pojawiały się w tym czasie obrzęki nóg. Potem mu wycofano i na razie spokój. Furosemid obciąża nerki. Ale piszę to tylko tak, żebyś mogła zapytać ewentualnie lekarza z hospicjum. Natomiast liści kapusty możesz spróbować :)

:tull: wiki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group