1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak grom z jasnego nieba
zembatka

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11110

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-23, 13:10   Temat: Jak grom z jasnego nieba
Witaj,
Na wstępie chciałabym powiedzieć, że trzymam za Ciebie kciuki.
Mój tata ma raka jelita grubego, przerzuty do wątroby. Leczy się właśnie w Tarnowie.
Po wielu konsultacjach z lekarzami z Tarnowa i Krakowa wybrał onkologię w nowym szpitalu w Tarnowie.
Co prawda pacjentów jest teraz niezwykle dużo, wczoraj miał trzecią chemię, w szpitalu był o godzinie siódmej rano, dopiero o 15 dowiedział się, że może zostać, bo jest wolne łóżko, ale niektóre osoby z kolejki próbowały wcześniej dostać się do Krakowa - i im się nie udało.
Nie chcę jakoś szczególnie reklamować w Tarnowa, ale mogę powiedzieć, że jednak tam spotkaliśmy się z nieco bardziej "osobowym" podejściem do pacjenta... I nieco mniejsze kolejki.
Mój tata ma świetną panią onkolog, która wie jak podejść do pacjenta, ponieważ sama to kiedyś przeszła. Jest właśnie z Tarnowa.
To jest tylko moja opinia, po dwóch miesiącach krążenia między Tarnowem a Krakowem, mam nadzieję, że choć w najmniejszym stopniu Ci pomoże.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości i siły!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group