1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-01, 21:06   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
kiwi najważniejsze, że sprawa się wyjaśniła w sumie. :)
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-01, 18:46   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
dokładnie jusiu, u mnie też był zakaz jakichkolwiek kosmetyków, jedynie mogłam używać mydła biały jeleń, chociaż ja i tak nie chętnie się prysznicowałam bo każde wejście pod prysznic kończyło się tak, że z bólu płakałam i szybko wyłaziłam.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-01, 16:56   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
no właśnie, dlatego ja szczerze odradzam, nie wiem czemu tak doradzają w CO, jak możecie zapytaj co ma na celu przykładanie tych chusteczek bo strasznie jestem ciekawa.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-02-28, 23:06   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
mnie bardzo pomagał, łagodził pieczenie kiedy miałam wręcz rany po radio.

Co do tych chusteczek, pogrzebałam troszkę w necie bo mi to spokoju nie dawało, i np chusteczki Dzidziuś Sensitive zawierają pantenol w składzie (co by teoretycznie wyjaśniało czemu są polecane), a Pampers Baby Fresh już mają "gorszy" skład bo znalazłam w składzie alkohol. Ale mówiąc szczerze, sama nie wiem, chyba bym tych chusteczek nie używała.

ściskam
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-02-26, 23:19   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
Co do bepanthenu to u na na oddziale był "nakaz"stosowania na skórę po naświetlaniach.fajnie łagodził podrażnienia.no i panthenol w piance osobiście używałam hektolitrami.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-02-26, 16:52   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
kiwi napisał/a:
Mama ma używać chusteczki dla niemowląt i Bepanthen na skórę twarzy i szyi, tak powiedziano w RCO. Acha, i pić siemię lniane.


kiwi kochana, że się wtrącę, czy Mamie kazali używać tych chusteczek dla niemowląt na skórę, gdzie będzie miała naświetlane zamiast mycia?

Bo jeśli tak, to szczerze nie polecałabym takiego rozwiązania. Niby te chusteczki są delikatne, ale to przecież chemia sama. Wiele dzieci ma uczulenie na te zawierające rumianek na przykład, więc wyobraź sobie co by było, jakby do podrażnienia po naświetlaniu doszło uczulenie...Oczywiście być tak nie musi ale lepiej uważać.

Osobiście wolałabym umyć skórę samą wodą niż smarować tymi chusteczkami. Tak też robiono na oddziale gdzie leżałam.Tylko woda ewentualnie z szarym mydłem.

Słuchaj jogi ona jest ekspertem w tej dziedzinie :) I głowa do góry, będziemy trzymać kciuki, żeby leczenie przeszło jak najszybciej i jak najlepiej.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-01-09, 19:16   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
kiwi trzymam za Was kciuki,
co do wyniku hist pat u nas również dostaje się tylko kserokopię, oryginał zostaje w historii.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
zufed

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 40753

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-01-05, 18:47   Temat: Rak migdałka podniebiennego - prosba o wszelkie informacje
witaj kiwi

na wizytę zawsze możesz iść. naświetlań i tak nie będzie tak z w ten sam dzień nie będziecie mieć bez obaw :)
proces przygotowania do naświetlań trochę trwa, przede wszystkim mama musi mieć zagojone dokładnie wszystkie rany, bo nie można zacząć naświetlań z niezagojonymi. na pewno też, będzie miała przygotowywana taka specjalną maskę na twarz, po to, aby w czasie kolejnych naświetlań była w tej samej pozycji.
nie wiem jak jest u Was z terminami na same naświetlania to już powie lekarz na wizycie.

w temacie naświetlania jamy ustnej, czego się możecie spodziewać mniejwięcej możesz zajrzeć do wątku jogi. choć pamiętaj, że każdy reaguje inaczej i to co jednemu się przydarzy, nie koniecznie musi stać się drugiemu.

jak coś jeszcze będziesz chciała zapytać, pisz.

aa do nutridrinków możesz sachol dorzucić, tak jogi? ;)

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group