1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC
Autor Wiadomość
zuzka.pl 


Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 11

 #1  Wysłany: 2011-09-26, 12:10  Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC


Witam serdecznie jestem tu po raz pierwszy. Więc jeśli wypowiadam się nie w tym wątku co potrzeba to przepraszam. Potrzebuję pomocy, mój tato ma zdiagnozowanego chłoniaka. Miał już badania his-pat. Leży w Radomiu, ponieważ ma jeszcze kończone badania, jutro wychodzi ale ma czekać na telefon kiedy przyjdzie już na leczenie-chemioterapię. Nie ukrywam że jesteśmy wszyscy bardzo tym przejęci. chciałam prosić Państwa o pomoc w ustaleniu możliwości umówienia prywatnej wizyty u onkologa zajmującego się chłoniakami np z COI w celu konsultacji. Umówiłam tatę do COI ale wizytę ma dop. na 13 października a chciałabym skonsultować się z lekarzem przed podaniem chemii w Radomiu. Od kilku znajomych słyszałam, że szpital ten nie cieszy się dobrą opinią jeżeli chodzi o leczenie nowotworów, dlatego chciałabym zrobić wszystko co w mojej mocy aby pomóc tacie. Słyszałam o dok. Tomaszu Świtaju ale nie wiem czy on zajmuje się chłoniakami. Jeżeli mają Państwo namiar na dobrego specjalistę bardzo proszę o pomoc!!!!
 
 
DorotaP 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 28 Lut 2011
Posty: 987
Pomogła: 359 razy

 #2  Wysłany: 2011-09-26, 12:20  


Witaj na forum!
zuzka.pl napisał/a:
mój tato ma zdiagnozowanego chłoniaka.

ale jakiego?
zuzka.pl napisał/a:
Miał już badania his-pat.

macie wyniki?
To ważne, bo od chłoniaków w COI są 3 gabinety i w każdym leczą inne chłoniaki
 
zuzka.pl 


Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 11

 #3  Wysłany: 2011-09-26, 13:03  


Właśnie dokładnie nie wiem:( Jutro przy wypisie mam nadzieję, że dostanie tata komplet wyników. Wiem, że jeszcze nie mają wyników badania z pobrania szpiku kostnego, bo na to czeka się ok 4 tyg. Po wyniku badania hist-pat oraz tomografii mama poszła do lekarki, ale ta (chyba ze względu na stan zdenerwowania mamy) gadała z nią bardzo lakonicznie. Powiedziała, że to choroba przewlekła i nie jest o najwyższej złośliwości, że jest rozmieszczony w kilku miejscach. Tacie w ogóle nic nie mówi - bo stwierdziła że się niedopomina. Jutro chyba na ten wypis ja pojadę, bo tak naprawdę bardzo mało wiemy:(. W COI mimo że powiedziałam, że wiem tylko że to chłoniak zapisała tatę.

[ Dodano: 2011-09-26, 13:04 ]
Aha Pani w COI powiedziała, że wizyta będzie w pok 19.
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #4  Wysłany: 2011-09-26, 13:07  


Ja się leczę w IHiT w Warszawie i tam też leczą chłoniaki. Niestety nie wiem czy lekarze z tego szpitala przyjmują prywatnie, ponieważ nigdy tego nie potrzebowałam (wizyt prywatnych).
Wiem, że z tego szpitala odszedł do Magodentu dr Centkowski (zajmował się chłoniakami), bardzo dobry lekarz. Nie dysponuję telefonem do niego. Tu jest strona tego Centrum Medycznego:
http://www.magodent.com.pl/
http://www.magodent.com.p...e&id=7&Itemid=5

[ Dodano: 2011-09-26, 13:11 ]
Strona IHiT:
http://www.ihit.waw.pl/

Jeśli byś chciała skorzystać (jest Klinika hematologii, oddział chorób układu chłonnego).

[ Dodano: 2011-09-26, 13:14 ]
zuzka.pl napisał/a:
Aha Pani w COI powiedziała, że wizyta będzie w pok 19.

W CO miałam radioterapię. Wizyty lekarskie w pok. 19. Przyjmował mnie dr Osiadacz (mam o nim dobrą opinię, przystępny, odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa byle czym, byle jaką odpowiedzią).

Ale dr Osiadacz przyjmował jednego dnia w tygodniu (czasami czwartek, czasami wtorek). Na jakiego lekarza traficie to zależy od dnia tygodnia.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #5  Wysłany: 2011-09-26, 18:45  


Jesli chodzi o chloniaka, dr Jan Walewski przyjmuje prywatnie ( jest ,o ile sie nie myle ,kierownikiem Kliniki Nowotworow Ukladu Chlonnego w COI w Wawie )

Przyjmuje w Klinice - Centrum Medyczne Damian
Rejstracja pod jednym nr tel. 022 566 22 22

Najlepiej zadzwonic i dowiedziec sie .

Pozdrawiam

Iwona
 
zuzka.pl 


Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 11

 #6  Wysłany: 2011-09-26, 20:17  


Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group