1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
mala105

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14224

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-25, 20:50   Temat: POWODZENIA
3majcie się dzielnie kobiety :)
  Temat: Rak szyjki macicy
mala105

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14224

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-15, 19:45   Temat: Rak szyjki macicy
Jak wspomniała moina- dieta w rozsądna, w moim przypadku była lekkostrawna.
Nie jadłam surowych owoców i warzyw, co mogłam to- kleiki, kasza manna, krupniki, mięso gotowane. Należy też pamiętać, że wszystkie płatki, kaszki itd. muszą być zrobione na wodzie, gdyż nabiał nie jest mile widziany w tym czasie. Spożywałam też dużo kisielków :) i tak wyglądała moja dieta. Dziś jem w miarę normalnie, ale pamiętam, że za dużo tych "złych" rzeczy jeść nie mogę :)

Miałam podane 4 wlewy chemii.... bywało różnie, ale nie dałam się i przeszłam tą drogę :)
  Temat: Rak szyjki macicy
mala105

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14224

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-14, 19:42   Temat: Rak szyjki macicy
Jeżeli chodzi o skutki brachyterapii to są one jak mogę to nazwać "normalne". Wiadomo, że każde ciało reaguje inaczej, ale u mnie było podobnie- dziwne czucie wewnątrz (ciepło, uczucie jakby obcego ciała) i częste oddawanie moczu w małych ilościach. Po dwóch dniach zazwyczaj skutki te stawały się łagodniejsze. Chociaż jestem już 5 miesiąc po leczeniu, to konsekwencje walki pozostały do dziś i myślę, że ich się nie pozbędę (mam tu na myśli właśnie częstomocz, tak jak jest w przypadku Twojej mamy). Pamiętaj, że jak to pomaga mamie, to warto walczyć !!! :)

Głowa do góry :) jeżeli lekarz podjął decyzję o drastycznym podejściu do tego "DZIADA" to tak ma być ;) G3 to cholerstwo- wiem po sobie, i każdy atak na niego ma być drastyczny, by nie wrócił.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group